Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Praca online na stronach typu chat - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Praca online na stronach typu chat (/Temat-Praca-online-na-stronach-typu-chat-163366)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: Praca online na stronach typu chat - Archerino12 - 19-05-2022 12:49

Złożyłbym apke do tego cloudworkers i spróbował, kojarzy ktoś może jak wygląda tam rozmowa telefoniczna? jest jeszcze jakieś szkolenie?


RE: Praca online na stronach typu chat - grzesiek8305 - 19-05-2022 13:06

(19-05-2022 12:32)mistrzuniu4791 napisał(a):  
(19-05-2022 12:30)grzesiek8305 napisał(a):  Może mi ktoś wyjaśnić, o co chodzi z tymi logami - zapisujemy informacje o danym kliencie, tak dla samego siebie by się w trakcie rozmowy z nim nie spalić, czy firma tego wymaga?

Lepsza jest Chatpraca czy ta druga wspomniana firma, na której można odpowiadać głosowo?

Rozumiem, że jedynie są tego typu oferty z taką tematyką na tle erotycznym?

No oczywiście, zapisujesz ważne info o kliencie i o koncie z którego ty piszesz. Przecież dany profil obsługuje co chwile ktoś inny i musi mieć podstawowe informacje. Na czatpracy to zarobisz jedynie na waciki Smile Ogólnie tematyka randkowa Smile

No tak zapomniałem o tym, że ciągle się ludzie zmieniają - to logiczne.
Dzięki. Smile

(19-05-2022 12:36)marek_____ napisał(a):  Nie tyle dla samego siebie, co dla innych operatorów, bo w jedną osobę wcielają się później różni operatorzy. Logi zarówno o kliencie, jak i o kobiecie, którą się odgrywa. Firma tego wymaga w oficjalnych dokumentach, a czy potem sprawdza, to nie wiem. Większość rozmów jest na tle erotycznym, ale nie wszystkie, są też o hobby, pogodzie, pracy itp. Zależy, na kogo się trafi. Z Chatpraca nie mam porównania. Są też firmy, które zatrudniają konsultantów czatów nietowarzyskich, np. sprzedażowych do obsługi różnych (wielu jednocześnie) sklepów internetowych, ale na moje aplikacje akurat nie odpowiadali.

No właśnie byłem ciekaw, jak to działa skoro jeden profil potrafi kilkanaście osób obsługiwać.
Dzięki za komentarz. Smile


RE: Praca online na stronach typu chat - Hybrid1990 - 19-05-2022 14:36

Przeczytajcie sobie pierwszy post, jak nie potraficie pisać jawnie w temacie o jaką stronę chodzi, to dyskutujcie sobie na PW. Zamykam.

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.