Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sprzedam Fanpage 82 tys. Polubień, tematyka Motoryzacja. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Sprzedam Fanpage 82 tys. Polubień, tematyka Motoryzacja. (/Temat-Sprzedam-Fanpage-82-tys-Polubien-tematyka-Motoryzacja-163248)



Sprzedam Fanpage 82 tys. Polubień, tematyka Motoryzacja. - Bobi2k17 - 28-06-2019 00:01

1.Nazwa przedmiotu : Fanpage 82 tys. Polubień, tematyka Motoryzacja.
2.Opis przedmiotu : Witam, noszę się z zamiarem sprzedania fanpage Powoly bo sie Rozpierdoly, który prowadzę od kilku ładnych lat i aktualnie posiada 82 tys. Polubień. Rocznie zarabiałem na nim około 10-15 tys. zł reklamując ubezpieczenia OC. Prowadziłem również promowanie konkursów z MyLead i dziennie zarabiałem od 10 do 30 zł z leadów.

Jeżeli ktoś umie tworzyć strony i ma pomysł jak i co promować (konkursy, bony na paliwo, koszulki, gazety itp) umie się za to zabrać i mam motywację do zarabiania myślę że można zarobić bardzo duże pieniądze. Do fanpage mogę dorzucić sklep na cupsell (na koncie znajdują się dwa sklepy generujące w 3 miesiącach około 600 zł) ale niestety nie ukrywam że grafiki robiłem sam i są złej jakości. Linki do sklepów cupsell Sklep Powoly bo sie Rozpierdoly i sklep Pomysł na Prezent.

89% to Mężczyźni, w tym 54% w wieku 18-24 lat tutaj screen.
Więc można spróbować reklamować coś z ero bo dobry target.

Statystki z ostatnich 28 dni tutaj screen.
Dodam że przez tydzień, lub nawet nic nie wrzucałem na fanpage co spowodowało widoczne spadki zasięgów itp. Zakładając codzienne wrzucanie postów statystyki były by dodatnie. Szczerze nie mam pojęcia ile może być warty ten fanpage, ale czekam na oferty.

3.Zdjęcia :
4.Kontakt : Priv
5.Cena : 10 000 zł
6.Sposób zapłaty za przedmiot : Przelew


Sprzedam Fanpage 82 tys. Polubień, tematyka Motoryzacja. - Hybrid1990 - 29-06-2019 15:54

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.