Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Mały i prosty w obsłudze sklepik internetowy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Mały i prosty w obsłudze sklepik internetowy (/Temat-Maly-i-prosty-w-obsludze-sklepik-internetowy-163154)



Mały i prosty w obsłudze sklepik internetowy - adulu2 - 20-06-2019 02:10

Witam. Jeżeli zły dział to uprzejmie proszę o przeniesienie. Jakiś czas temu zacząłem sprzedawać towar zaliczający się do dóbr elektronicznych, a dokładnie mówiąc świadczenie pewnych usług online (oczywiście wszystko 100% legalne, tak w razie jakichkolwiek wątpliwości). Reklamowałem się głównie na facebooku i właśnie z niego mam większość klientów. Zdecydowana większość to zagraniczni klienci głównie z UK i USA. Do tej pory używałem paypal do odbioru płatności i nie było problemu dopóki serwis uznał, że zablokuje sobie konto z ponad 800pln na nim. W związku z powyższym wydaje mi się, że jestem zmuszony na albo przeniesienie się na inny portal tego typu (jak skrill), jednak problem w tym, że większość moich klientów go nie obsługuje i obsługiwać nie będzie albo otworzenie sklepu internetowego. Dlatego idealnym rozwiązaniem byłby jakiś mały sklepik internetowy obsługujący globalne płatności. Problem w tym, że niestety jestem zielony w tych sprawach i proszę o jakieś porady ludzi znających się na rzeczy i ewentualne tipy jak to wszystko działa. Oczywiście, jeżeli istnieją jakiekolwiek inne alternatywy jestem otwarty na propozycje.
Mam w obecnym momencie jedynie kilka produktów na sprzedaż, dlatego nie potrzebuje nie wiadomo jakich fajerwerków, zależy mi jedynie na tym, aby na stronie można by te produkty umieścić i sprzedać, a jako że klientów pozyskuje głównie właśnie z facebooka, nie potrzebuje (przynajmniej na razie) SEO ani nic podobnego. Wszystkie tutoriale, które widziałem odnosiły się do dużych, skomplikowanych sklepów internetowych a ja tego nie potrzebuję. Zależy mi na prostym, szybkim do ustawienia i jeżeli to możliwe sklepikiem z wersją trial.Jeżeli ktoś ogarnia ten temat i mogłby podesłać parę tipów, sugestie na czym taki sklep mogłbym postawić lub jakiś tutorial jak z tym zacząć, bardzo proszę o wypowiedź. Może shopify spełniłby moje oczekiwania?
W razie wątpliwości jestem otwarty na pytania, pozdrawiam Smile


Mały i prosty w obsłudze sklepik internetowy - Hybrid1990 - 16-10-2021 21:56

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.