Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wordpress a tagi - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Wordpress (/Forum-Wordpress-360)
+--- Wątek: Wordpress a tagi (/Temat-Wordpress-a-tagi-162873)



Wordpress a tagi - sprzetok - 31-05-2019 07:42

Hejka strasznie ostatnio wciągnął mnie temat SEO. Zacząłem czytać o tagach i zastanawiam się czy ich indeksacja ma sens jak to u Was wygląda indeksujecie je .


Dwa czy można sprawdzić w analitycs czy danej podstrony taga było przejście na jakiś link dalej . Mam wiele tagów które prowadzą do różnych postów.mize warto by wyrzucić z indeksu nie używane

Pzd


RE: Wordpress a tagi - SEOmocni.pl - 31-05-2019 13:16

@[sprzetok]
Tagi indeksuje ale używam ich z głową, czyli w taki sposób aby pełniły swoją funkcję grupowania postów - dokładniejszego niż kategorie.

Nie dodaję w tagach sieczki z frazami, bo: wygląda to nienaturalnie, robi się bezsensowy bałagan z setkami podstron, które nic nie wnoszą i prowadzi to do kanibalizacji słów kluczowych.


RE: Wordpress a tagi - sprzetok - 31-05-2019 20:28

Wlasnie kilkadziesiat tagow wywaliłem z indexu bo byly wyżej niz post ktory mial byc. Dwa wartosctego tagu była znikoma.