Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
III Wojna Światowa - wierzycie ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+---- Dział: Ciekawe Dyskusje (/Forum-Ciekawe-Dyskusje-328)
+---- Wątek: III Wojna Światowa - wierzycie ? (/Temat-III-Wojna-Swiatowa-wierzycie-16224)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: III Wojna Światowa - wierzycie ? - Kaziu - 10-11-2010 21:28

Hmm, jest środa 21:28, a na wojnę nic się nie zapowiada...
Coś tej Babce się nie udało przepowiedzieć III Wojny światowej ;D
Od początku w to nie wierzyłem ;P


RE: III Wojna Światowa - wierzycie ? - Zampal - 10-11-2010 21:42

Przypominam że tylko [Obrazek: coollogocom158295482.gif] wie kiedy coś się wydarzy... Owszem dużo razy przewidziano coś, ale myślę że to było "strzelanie w kalendarz" takie coś też mogę przewidzieć.

Np. DZISIAJ URODZI SIĘ DZIECKO..

Nie przeczę że jutro nie będzie wojny lub końca świata.

Pozdrawiam.


RE: III Wojna Światowa - wierzycie ? - Royside - 10-11-2010 21:43

(10-11-2010 14:03)Mateusz5511 napisał(a):  i wy się katolikami nazywacie -.- my mamy wierzyć tylko bogu a nie jakimś kukiełkom

To znaczy , że jeżeli ktoś ucierpi bo "faaartem" trafi mu się przepowiednia to mam się z tego nabijać jak ty? nie powiedziałem że w to wierze , ale nie do śmiechu mi jest czytać o zagładzie niewinnych ludzi. Czarnobyl przewidziała (pewnie fartem) ale na twoim miejscu gdyby coś naprawde miało miejsce (niekoniecznie z tej wróżby, ale w tym dniu) zapadłbym się pod ziemie po takim tekście jaki wczesniej zapodałeś.

Jestem katolikiem , i jak na katolika przystało nie będe stroił sobie żartów z czyjegoś możliwego nieszczęścia.


RE: III Wojna Światowa - wierzycie ? - MotorniczyTramwaju - 10-11-2010 21:46

Dzisiaj nie będzie bo wiatr wieje ze zbyt dużą prędkością względem kąta naszej planety wobec Księżyca co prowadzi do nierównomiernego rozprowadzania promieni słonecznych co daje mniejsze promieniowanie UV przy równiku co daje gorszą pogodę przez co klimat tamtejszych stron zmienił się o 0,0005% względem lat poprzednich co daje nam i tak spadek wobec tegorocznych wyników w zbiorach kukurydzy, która idzie do produkcji pop-cornu, a że światowe zapotrzebowanie na pop-corn jest mniejsze dziś o 2,5% to nie możemy się szybko tej wojny spodziewać...

Tongue


RE: III Wojna Światowa - wierzycie ? - Songoku - 12-11-2010 08:05

2016 - Europa prawie w całości wyludniona - ciekawe ile zostanie płci pięknej Sad

Koniec świata już był lub dopiero będzie.
Ale jedno jest pewne co jeszcze nie było to na pewno będzie.


Przepowiednie dl'Songoka:
2017 - Każdy samiec z lockrz-forum.eu będzie posiadał 100 kobiet i 2 psy
2031 - I wojna światowa o PTŹ
2032 - Połączenie się Afryki z Europą
2044 - Na Ziemi pozostaje już tylko 1000533 ludzi
2055 - Powstanie nowej wyspy "Pen island" (bez skojażeń)
2070 - Konic I wojny światowej o PTŹ
2071 - Kongres LFEsowski na którym zostaje uchwalony nowy podział świata
2100 - Koniec światła


RE: III Wojna Światowa - wierzycie ? - matiss34 - 13-11-2010 19:20

I co nic nie było 10listopada minął. Błąd POKER FACE lecz coś teraz słyszałem, że może się wojną skończyć spór o granice Nikaraguy i Kostaryki nie wierze w toSmile Nie am się czego bać.

EDIT
Rozpocznie się dość typowo - od prowokacji i lokalnej wojny, gdzie zostanie użyta broń chemiczna (i/lub nuklearna).
Możliwe bo spór między Nikaragułą a Kostaryką to może być wojna lokalna. ZobaczymySmile Ja wierzę w Boga.


RE: III Wojna Światowa - wierzycie ? - Grabowkers - 23-11-2010 16:33

http://wiadomosci.onet.pl/swiat/swiat-na-krawedzi-kolejnej-wojny,1,3793331,wiadomosc.html
Dziś jest 10 XI wg kalendarza juliańskiego...
Mam nadzieję, że nic poważnego nie wyniknie z tego konfliktu.

EDIT: @Royside
Cytat:Korea Południowa zwróciła się już do Stanów Zjednoczonych o przysłanie w rejon konfliktu broni atomowej. Miałaby ona podziałać odstraszająco na reżim w Phenianie.
Rosja i Chiny są sojusznikami więc w razie czego raczej nie będą przeciwko sobie walczyć.


RE: III Wojna Światowa - wierzycie ? - Royside - 23-11-2010 17:06

Potem się hamburgery wtrącą , potem Rosja , Chiny i się zacznie.


RE: III Wojna Światowa - wierzycie ? - Boonys - 23-11-2010 19:02

Cóż,mam nadzieję że nic z tego nie będzie,bo nie chce umierać Sad
Ogólnie,to wali mnie to póki się w to Polska nie wpląta.
Tak wgl.to po co oni walczą?Jak im się nudzi to łopata w dłoń i do roboty Lol


RE: III Wojna Światowa - wierzycie ? - Lubelak - 23-11-2010 19:07

Chiny mają takie bomby ,że jedna i europy nie ma