Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
III Wojna Światowa - wierzycie ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+---- Dział: Ciekawe Dyskusje (/Forum-Ciekawe-Dyskusje-328)
+---- Wątek: III Wojna Światowa - wierzycie ? (/Temat-III-Wojna-Swiatowa-wierzycie-16224)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: III Wojna Światowa - wierzycie ? - olennnkaaa - 06-11-2010 23:11

ej jaka wojna!? Ja za dwa tygodnie mam kolosa z podstaw literaturoznawstwa! to po kiego grzyba się uczę, hę? dupa :/


RE: III Wojna Światowa - wierzycie ? - omisiu - 06-11-2010 23:20

(06-11-2010 23:11)Grabówkers napisał(a):  
(06-11-2010 22:43)D3S1DER1UM napisał(a):  Nie wierze w to... nie zanosi się na wojne. Zresztą żyjemy w takich czasach że każdy z nas wie jakie konsekwencje niesie za sobą taki konflikt więc tym bardziej cały świat się w to nie wpakuje.
Może kiedyś tak ale teraz to nie nastąpi.
Dokładnie. Wojny na skale światową nie będzie, ponieważ żadne z państw nie jest na tyle głupie by ją rozpętać. Każdy kraj boi się odpowiedzi innych, zawsze znajdzie się ktoś silniejszy.
Poza tym, na obecnie na świecie mamy tyle broni, że swobodnie moglibyśmy zniszczyć całą Ziemię...
Wg mnie była tylko 1 wojna swiatowa określana mianem 2. A to dlatego, że w 1918r. Biła się tylko europa a hamburgery dołączyły się pod koniec i to też niechętnie. To taka moja dygresja.
Wracając do tematu ściema, chyba, że baba jaga miała na myśli te paczki/ bomby adresowane do każdej ważnej osoby.


RE: III Wojna Światowa - wierzycie ? - mikolaj90 - 07-11-2010 09:16

Heh, ile już w necie jest tych przepowiedni Big Grin Ja sam nie rozumiem dlaczego Ci ludzie dają te przepowiednie, dla podniesienia sławy czy czego, ale żaden człowiek nie jest w stanie nic przepowiedzieć, to oczywiste.


RE: III Wojna Światowa - wierzycie ? - tokrzys14 - 07-11-2010 09:59

A gdyby nie było internetu to nikt by o niczym nie wiedział ;d


RE: III Wojna Światowa - wierzycie ? - Lubelak - 07-11-2010 10:41

trochę wieżę ,po tych "paczuszkach" z bombami


RE: III Wojna Światowa - wierzycie ? - DDK - 07-11-2010 10:51

Niech zmieni dilera


RE: III Wojna Światowa - wierzycie ? - Kilol - 07-11-2010 11:02

Do boju LFE !


RE: III Wojna Światowa - wierzycie ? - Boonys - 07-11-2010 11:11

Cóż,nawet jeżeliby tak było,przeżylibyśmy tylko my,banan zostałby królem,a my jego poddanymi.Zaczęlibyśmy się rozmnażać,i powstało by nowe państwo,LFE!
Pokonalibyśmy każdego,zaczęlibyśmy prowadzić Lockerz,i każdy z nas by coś dostał Big Grin
Potem kiedy Banan zginie w skutek "wypadku" władzę zapewne przejął by jakiś mod,lecz kiedy to by się stało,reszta zrobiłaby bunt wieszając go,i tak do władzy doszliby 3 najlepsi użytkownicy:
Zythus,Boonys i Bolt,i tak podbilibyśmy cały świat,robiąc jeden wielki i dobry serwis z nagrodami.
Lecz coś poszłoby nie tak,powstałby następny bunt,pokonano by nas i byłby wybuch i każdy by umarł,a na ziemię zstąpiłby Jezus,oświadczając że zajmie nasze miejsce.
Tyle ode mnie
POZDRO!


RE: III Wojna Światowa - wierzycie ? - Royside - 07-11-2010 12:18

Czytając te daty czuje się jak w jakimś filmie sci-fi rodem z Mass Effect.


RE: III Wojna Światowa - wierzycie ? - ~fataL - 07-11-2010 13:31

Koniec świata będzie jak my umrzemy sto lat po murzynach Tongue
Nie Wieże i Tyle.
Jerk