Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Visa Prepaid a nieprawdziwe dane - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: Inne (/Forum-Inne-334)
+---- Wątek: Visa Prepaid a nieprawdziwe dane (/Temat-Visa-Prepaid-a-nieprawdziwe-dane-162228)



Visa Prepaid a nieprawdziwe dane - sssnak3 - 23-04-2019 16:04

Jeśli mam karte przedpłaconą z wymyślonymi danymi, a podczas zamawiania w formularzu wpisze swoje prawdziwe to nie będzie żadnego problemu?


RE: Visa Prepaid a nieprawdziwe dane - Ascoran - 23-04-2019 16:19

Tzn na karcie masz X adres a adres do wysyłki to Y?
Sam jak nie mogę czegoś odebrać to wysyłam paczkę do zaufanej osoby więc dane kupującego i odbierającego się nie zgadzają...
A po drugie gdybyś miał sklep internetowy to byś sprawdzał czy dane klienta pokrywają się z danymi z karty? Jakbym miał pieniążki zaksięgowane na koncie to bym miał to gdzieś gdyby te dane się nie zgadzały Smile Swoją drogą sprzedający nie ma chyba dostępu do danych posiadacza karty bo są mu zbędnie? Jak się mylę to mnie poprawcie


RE: Visa Prepaid a nieprawdziwe dane - sssnak3 - 23-04-2019 17:20

(23-04-2019 16:19)Ascoran napisał(a):  Tzn na karcie masz X adres a adres do wysyłki to Y?
Sam jak nie mogę czegoś odebrać to wysyłam paczkę do zaufanej osoby więc dane kupującego i odbierającego się nie zgadzają...
A po drugie gdybyś miał sklep internetowy to byś sprawdzał czy dane klienta pokrywają się z danymi z karty? Jakbym miał pieniążki zaksięgowane na koncie to bym miał to gdzieś gdyby te dane się nie zgadzały Smile Swoją drogą sprzedający nie ma chyba dostępu do danych posiadacza karty bo są mu zbędnie? Jak się mylę to mnie poprawcie

Dobra, dzięki. Chyba zaryzykuję xD