Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Praca za granica - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Praca za granica (/Temat-Praca-za-granica-162226)

Strony: 1 2


Praca za granica - mach - 23-04-2019 15:42

Chciałbym wyjechać na 2-3 miesiące do roboty. W moim przypadku to prace fizyczne bo jestem tylko po LO
Jaki kraj polecacie ? Norwegia ? Dania ?


RE: Praca za granica - WebStrategy.pl - 24-04-2019 02:47

Holandia. Wszystko zależy też jak trafisz. Jakie będą koszty w stosunku do zarobków.


RE: Praca za granica - myszula - 24-04-2019 10:44

Unikaj UK i Irlandii !


RE: Praca za granica - marmal - 25-04-2019 17:38

(24-04-2019 10:44)myszula napisał(a):  Unikaj UK i Irlandii !
Możesz rozwinąć myśl czemu te dwa kraje akurat? Pogoda deszczowa? Wink


RE: Praca za granica - RS6 - 25-04-2019 18:07

Holandia Magazyny Albert heijn, Jumbo lub Plus. Jak znasz Angielski dobrze to Polecam Rumunie Call Center bylem przeżyłem i wracam☺


RE: Praca za granica - sheko12 - 25-04-2019 19:23

UK spoko, brexit nie straszny. Byłem z narzeczoną i daliśmy rade, praca pół roku, kasa ok Smile


RE: Praca za granica - Obamakiller - 27-04-2019 21:40

Podobne pytanie szukam coś na początek czerwca, trochę o Holandii złych opinii się nasłuchałem i napisałem do dwóch agencji z UK Staffline i Gap Personnel miał ktoś może styczność? Albo poleca ktoś może jakieś inne agencje?


RE: Praca za granica - etner - 27-04-2019 22:17

(27-04-2019 21:40)Obamakiller napisał(a):  Podobne pytanie szukam coś na początek czerwca, trochę o Holandii złych opinii się nasłuchałem i napisałem do dwóch agencji z UK Staffline i Gap Personnel miał ktoś może styczność? Albo poleca ktoś może jakieś inne agencje?

jak trafisz na dobrą agencję pracy, to Holandia jest całkiem dobrym kierunkiem.
z tych dobrych agencji: pran.nl - jeśli szukasz pracy na magazynach.
rekrutują do Randstadu w Holandii - płacą regularnie co tydzień, zapewniają normalny kwaterunek, najczęściej bungalow o przyzwoitym standardzie (temat rzeka w kwestii praktyk agencji w tym względzie, ale to nie ten przypadek).

na staffline uważaj - można o nich znaleźć w sieci.


RE: Praca za granica - Obamakiller - 28-04-2019 12:09

(27-04-2019 22:17)etner napisał(a):  
(27-04-2019 21:40)Obamakiller napisał(a):  Podobne pytanie szukam coś na początek czerwca, trochę o Holandii złych opinii się nasłuchałem i napisałem do dwóch agencji z UK Staffline i Gap Personnel miał ktoś może styczność? Albo poleca ktoś może jakieś inne agencje?

jak trafisz na dobrą agencję pracy, to Holandia jest całkiem dobrym kierunkiem.
z tych dobrych agencji: pran.nl - jeśli szukasz pracy na magazynach.
rekrutują do Randstadu w Holandii - płacą regularnie co tydzień, zapewniają normalny kwaterunek, najczęściej bungalow o przyzwoitym standardzie (temat rzeka w kwestii praktyk agencji w tym względzie, ale to nie ten przypadek).

na staffline uważaj - można o nich znaleźć w sieci.


Coś słyszałeś może o pracy jako order picker w Waalwijk? Niestety przeglądam agencje i praktycznie wszystkie mają do kitu opinie :/ ...


RE: Praca za granica - etner - 28-04-2019 13:09

w Waalwijk praca jest przyjemna i lekka, ale często kosztem ilości godzin.
na order pickera w tym miejscu tylko na sezon opłaca się, parę tygodni w okresie największego zapotrzebowania.

odnośnie agencji - jest cała masa tych, które kantują na wszystkim, co możliwe, od ubezpieczenia, po wypłaty i kwaterunek - to dosyć typowe dla tego kraju, przynajmniej w odniesieniu do pracowników delegowanych do pracy tam.

co nie oznacza, że nie można trafić dobrze.

unikaj agencji, których ogłoszenia wiszą w portalach cały czas typu: work force, sba, eurojob, pollux i inne znane.
o nich w sieci znajdziesz najwięcej i najgorzej.

rekomendowane: pran.nl; iceagency.nl/pl; apnpolska.pl/pl