Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[ZAPISY] Piąty ZLOT użytkowników Zarabiam.com 2019 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: [ZAPISY] Piąty ZLOT użytkowników Zarabiam.com 2019 (/Temat-ZAPISY-Piaty-ZLOT-uzytkownikow-Zarabiam-com-2019-162221)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: [ZAPISY] Piąty ZLOT użytkowników Zarabiam.com 2019 - Dariam - 04-05-2019 10:04

To glupio że jak ktoś ma psa czy dzieciaka, nie może go zabrać.Z jednej strony to nie wczasy ale trochę swobody powinno być


RE: [ZAPISY] Piąty ZLOT użytkowników Zarabiam.com 2019 - PremAccHack - 04-05-2019 10:06

(04-05-2019 10:04)Dariam napisał(a):  To glupio że jak ktoś ma psa czy dzieciaka, nie może go zabrać.Z jednej strony to nie wczasy ale trochę swobody powinno być

Chcesz zabrać bombelka na impreze alkoholową? Gratki beka


RE: [ZAPISY] Piąty ZLOT użytkowników Zarabiam.com 2019 - Dariam - 04-05-2019 10:44

(04-05-2019 10:06)PremAccHack napisał(a):  [quote='Dariam' pid='1846145' dateline='1556960688']
To glupio że jak ktoś ma psa czy dzieciaka, nie może go zabrać.Z jednej strony to nie wczasy ale trochę swobody powinno być
Chcesz zabrać bombelka na impreze alkoholową? Gratki beka
Nie mówię że jadę ale jak to tylko alkohol to nie mam po co


RE: [ZAPISY] Piąty ZLOT użytkowników Zarabiam.com 2019 - radek0389 - 04-05-2019 10:48

Czytac nie potrafisz? Czy jakis inny problem? Przecież admin w pierwszym poście napisał, jakie są atrakcje, to jak wywnioskowałeś, że to tylko alkohol??


RE: [ZAPISY] Piąty ZLOT użytkowników Zarabiam.com 2019 - DDK - 04-05-2019 12:24

(04-05-2019 10:04)Dariam napisał(a):  To glupio że jak ktoś ma psa czy dzieciaka, nie może go zabrać.Z jednej strony to nie wczasy ale trochę swobody powinno być

To nie zakaz tylko sugestia, że nie jest to miejsce dla dzieci z powodu charakteru imprezy.


RE: [ZAPISY] Piąty ZLOT użytkowników Zarabiam.com 2019 - matii1111 - 04-05-2019 18:48

To jest impreza gdzie są ludzie którzy w większości się nie znają, gra głośno muzyka, jest dużo krzyków, pisków itp.
To nie jest dobre miejsce dla dziecka które o 21 będzie chcialo iśc spać. Zabawa kończy się dopiero koło 5 rano.


RE: [ZAPISY] Piąty ZLOT użytkowników Zarabiam.com 2019 - MaLiN - 05-05-2019 13:42

Poniekąd pewnie sporo osób z forum ma dzieci czy też jakieś zwierzęta, które nie zawsze ma się z kimś zostawić na czas zlotu. Z drugiej strony Admin jest organizatorem i w jakimś stopniu odpowiada za bezpieczeństwo, choć jak wiadomo większość zlotowiczów ma powyżej 18 lat, więc każdy dba o siebie.

Gdyby to był ośrodek na kilka hektarów, gdzie po jednej stronie jest bania u cygana (czyt. impreza u banana), a z drugiej strony domki rodzinne, to może dałoby się to jakoś pogodzić. No ale i tak większość czasu zlotowicze spędzają w jednym miejscu (grill, ognisko), a tam wszystko się może zdarzyć Rolleyes impreza

BTW.

Ktoś z Warszawy albo z okolic będzie jechał i miałby wolne miejsce? Bo nie wiem jak z moim szoferem @[DDK] będzie w tym roku Sad


RE: [ZAPISY] Piąty ZLOT użytkowników Zarabiam.com 2019 - DDK - 06-05-2019 08:15

(05-05-2019 13:42)MaLiN napisał(a):  BTW.

Ktoś z Warszawy albo z okolic będzie jechał i miałby wolne miejsce? Bo nie wiem jak z moim szoferem @[DDK] będzie w tym roku Sad

@[MaLiN] - kasa wpłacona. Jedziem tam impreza


RE: [ZAPISY] Piąty ZLOT użytkowników Zarabiam.com 2019 - Bartolini24 - 07-05-2019 18:58

Również mogę kogoś zgarnąć na trasie Rzeszów-Zlot, jak coś to piszcie śmiało privSmile


RE: [ZAPISY] Piąty ZLOT użytkowników Zarabiam.com 2019 - Admin - 09-05-2019 09:22

Rozpocząłem powolne zakupy odnośnie naszych wodnych zabawek Smile

- wziałem 4 takie wiosla https://allegro.pl/oferta/wiosla-bark-do-pontonu-lodzi-2szt-140cm-aluminiowe-6957284248
- linę 50 metrową https://allegro.pl/oferta/lina-polipropylenowa-pleciona-zeglarska-12mm-50mb-6348004911?fromVariant=7098614272
zeby zrobic albo kotwice albo jakies czaepienie o brzeg? nie wiem jak te pontony zachowają się przy wietrze Tongue

- zamowilem tez 2x elektryczne pompki aby je nadmuchac

- może jakiś kapok czy koło ratunkowe zakupie asekuracyjnie dla tych co pływać się potrafią (tylko asekuracyjnie)



-Identyfikatory ze smyczami zamówiłem wczoraj


budżetowo myśle że z 1500zł~ pojdzie na jedzenie (od sałatek przygotowanych przez dziewczyny wczesniej, przez chipsy, po kiełbaski/mieso na grilla, po skladniki do tosty party Tongue)
pewnie podobna kwota pojdzie na alkohol, napoje,
z 500-700zł na jakieś pizze na zaprawę Smile

oczywiście tradycyjnie kazdy swoj przysmak niech zabierze, ale jak ktos jako janusz przyjedzie to glodny ani spragniony nie wyjdzie Big Grin


Rozważam też zakup i przygotowanie przed zlotem takiego mięsnego kociółka
https://allegro.pl/oferta/kociolek-zeliwny-emaliowany-mysliwski-8l-garnek-7932010319
oczywiście o ile będzie można rozpalić tam ognisko (dziś sie dowiem), żarcie w takim kotle z 7-8 godzin się przygotowuje więc trochę zabawy ale na pewno bedzie warto Tongue

edit. kociolek kupiony Smile

Jeśli macie jeszcze jakieś propozycje czy oczekiwania odnośnie wydania sponsorowego budżetu to możecie podrzucić swoje propozycje Smile
wnioskuję że paintballe czy inne grupowe rozrywki już troche się większości znudziły gdyż korzystaliśmy z nich na większości zlotów - tu budżet lepiej zainwestować będzie na miejscu w nas samych, rozwazalem czy wynajecie dj'a czy kelnero/barman'a byłby opcja ale w sumie sami jestesmy najlepszymi djami i barmanami impreza


Pamiętajcie że te benefity zawdzięczamy przedwszystkim sponsorom który wsparli Nasz event za co jeszcze raz dziękuje w imieniu całej grupy.




EDIT.
Zadzwoniłem teraz na ruede czy możemy sobie tam ognisko zrobić i dowiedziałem się ze właśnie obok naszych domków budowana jest tam WIATA którą oni będą wynajmować jako miejsce pod takie ogniska - w czerwcu mogę dzwonić w kwestii szczegółów (czy też zdjęć) - jeśli to będzie w miare duże to oczywiście zamówię również na 2 dni Smile


EDIT2.
to chyba też nasze must have: https://allegro.pl/oferta/opiekacz-xxl-sandwich-toster-8x-kanapki-tosty-ecg-5723458179 - stary toster po 3 zlotach sie wysluzyl xD