Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pytanie odnosnie przelewu z banku na PP - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: PayPal (/Forum-PayPal-335)
+---- Wątek: Pytanie odnosnie przelewu z banku na PP (/Temat-Pytanie-odnosnie-przelewu-z-banku-na-PP-162193)



Pytanie odnosnie przelewu z banku na PP - daqu - 21-04-2019 13:22

Witam!

Mam Pytanie,Chciałbym zrobic przelew z konta Bankowego na Konto Paypal
i mam jedno pytanie bo na stronie Paypala gdzie widnieja ich dane na ktore trzeba wykonac przelew jest "Identyfikator transferu" i tu ,,lezy" te pytanie.
Ten Identyfikator trzeba wpisac w tytule przelewu?
Dziekuje za informacje

Pozdrawiam


RE: Pytanie odnosnie przelewu z banku na PP - xdax1 - 21-04-2019 13:24

A dlaczego nie użyjesz opcji błyskawicznego dodania?
Tak od razu przekierowuje Ciebie na bank i dodajesz bez problemów.


RE: Pytanie odnosnie przelewu z banku na PP - daqu - 21-04-2019 13:26

Poniewaz mojego banku nie ma na tej liscie


RE: Pytanie odnosnie przelewu z banku na PP - kotek34 - 15-06-2019 12:44

Identyfikator to tytul. Najlepiej korzystac tak jak kolega napisal wyzej z blyskawicznego doladowania poprzez Trustly, tutaj taka mala ciekawostka, ze mozesz ladowac PayPala nawet z innego banku przez BLIKA, czyli jak masz np. PayPala na fakowe dane to mozesz go doladowac przez Trustly bez problemu, opcji BLIK jako tako nie ma w wyborze metod platnosci ale jak masz np. konto w PKO BP lub Alior Banku to po przekierowaniu na strone banku bedziesz mial mozliwosc wpisac kod BLIK. Doladowanie BLIKIem jest o tyle bezpieczniejsze, ze PayPal/Trustly nie zobaczy rzeczywistych danych wlasciciela konta bankowego.