Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Twitchfollowers - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Twitchfollowers (/Temat-Twitchfollowers-162105)



RE: Twitchfollowers - PŁACI - skylones - 27-05-2019 20:04

Wow, udało mi się zlecić 2 wypłatę. Zbierałem ją tak długo, bo stawki są tak niskie, że porzucam ten serwis, albo poszukam/zlecę jakiegoś bota na to. Szkoda, że początkowo stawki były na dość dobrym poziomie, można wtedy było coś z tego wyciągnąć w krótkim czasie.


RE: Twitchfollowers - PŁACI - damianq90 - 28-05-2019 02:34

(27-05-2019 20:04)skylones napisał(a):  Wow, udało mi się zlecić 2 wypłatę. Zbierałem ją tak długo, bo stawki są tak niskie, że porzucam ten serwis, albo poszukam/zlecę jakiegoś bota na to. Szkoda, że początkowo stawki były na dość dobrym poziomie, można wtedy było coś z tego wyciągnąć w krótkim czasie.

sam dołączyłem ponad miesiąc temu i w pierwsze 7dni wtedy jeszcze bez premki zebrałem 27$ klikając w normalnych godzinach (nie siedząc w ogóle w nocy) - teraz żeby tyle uzbierać to minimum 3-4tyg i to klikać dzień/noc chyba by trzeba było... Big Grin


RE: Twitchfollowers - PŁACI - olesh - 28-05-2019 06:31

Też zbieram na drugą wypłatę, i uśredniając idzie zgarnąć około tego 1$ dziennie siedząc cały dzień. Lecz mija się to z celem i więcej zapłacimy za prąd, a niżeli zarobimy. Ogólnie sytuacja jest trudna, ponieważ zbyt wysokie stawki zniechęca twórców, a niskie obserwujących klientów.


RE: Twitchfollowers - PŁACI - Jusi1128 - 28-05-2019 06:34

Mi brakuje jeszcze 2$ do wypłaty, zbieram bez premium więc pewnie jeszcze z miesiąc mi to zajmie Tongue może do tej pory stronka nie upadnie Big Grin


RE: Twitchfollowers - PŁACI - DR4G - 28-05-2019 12:40

Mam wrażenie że ten serwis jest oskryptowany w taki sposób, że im mniej brakuje Ci do zlecenia wypłaty, tym automatycznie mniej możesz zarobić.

Miałem już zleconą wypłatę, ale potem po tych akcjach z niezaliczaniem viewsów odpuściłem sobie temat. Jednak postanowiłem spróbować znów (bo co się będzie premka marnować Tongue) i co zauważyłem:
- w momencie gdy ponownie zaczynałem, miałem 4$ na koncie
- pierwszego dnia udało się na lajcie zdobyć 3$
- drugiego dnia 2,5$
- w momencie przekroczenia 10$ i dostania tej magicznej odznaki za zdobycie 10$ wszystko nagle siadło. Co chwilę "gratulują" że zarobiłem tyle ile się dało i żeby wrócić później. Nie pojawiają się już oferty typu 25x20 tylko same badziewia. Nie można też zobaczyć drugi raz tego samego streamera, a przed 10$ można było (pojawiał się ponownie po 2-3 minutach)

Dodatkowo zauważyłem że przy stanie konta mniej więcej 10.50$ co godzinę, o pełnej godzinie pojawiają się jakieś gówniane oferty, po czym gratulacje i za godzinę znów coś jest. Także wygląda to jakby wleciał jakiś godzinny limit zdobywania kredytów facepalm i podejrzewam, że wraz z wyższym stanem konta, limit też rośnie.

Wspaniały jest to serwis, taki nie za uczciwy, próbując możliwie jak najskuteczniej zniechęcić użytkowników do osiągnięcia minimum do wypłaty Jerk


RE: Twitchfollowers - PŁACI - skylones - 28-05-2019 13:47

O ile się nie mylę, teraz minimalna stawka za oglądanie streama wynosi 10, jeszcze wczoraj wynosiła ona 5. Może jeszcze da się coś na tym zarobić?


RE: Twitchfollowers - PŁACI - Jolalola55 - 28-05-2019 23:32

Ciągle płacą Cool właśnie wpadła zlecona w niedziele (zbieranie +/- 9 dni)
Polecam czatować na streamy nocą Wink

[Obrazek: 08967814268579173449_thumb.jpg]


RE: Twitchfollowers - PŁACI - DR4G - 29-05-2019 00:25

Nie ma co czatować bo w twarz dostaniesz albo komunikat że gratulują albo o tym że oj "viewers limit reached" jak się pojawi jakaś sensowna oferta, mimo że jest 0%. Czy to w nocy czy w dzień. Kurwie robią wszystko byle tylko nie móc zlecić wypłaty i to jest fakt. Jak ktoś siedzi 20h na kompie to może i uzbiera ale w innym przypadku, zajmie to wieczność. Bo na maxa probują ograniczyć viewsy ludziom, którzy są w stanie dozbierać do wypłaty.

Nikt nie neguje tego żę płacą, bo płacą. Ale ich zagrywki są mocno zjebane. Na swoje własne życzenie zrobili z dobrego pomysłu i skryptu gówno, które zniechęca zarówno streamerów ktorzy zapłacili kasę za żywe "view boty" i z ludzi którzy na tym chcą zarobić, przyzwyczajając ich do tego że nie trzeba robić nic xD a teraz nawet jakby chcieli to nie mogą, tak samo jak streamerzy. Bo nikomu się to już nie opłaca :A Peace Huh


RE: Twitchfollowers - PŁACI - etner - 29-05-2019 11:47

(29-05-2019 00:25)DR4G napisał(a):  Nie ma co czatować bo w twarz dostaniesz albo komunikat że gratulują albo o tym że oj "viewers limit reached" jak się pojawi jakaś sensowna oferta, mimo że jest 0%.

byłoby co najmniej nierozsądne z ich strony, gdyby mieli płacić z własnej kieszeni za to,
że nie wprowadzili ograniczenia, gdy na stream rzuca się w jednej sekundzie chmara osób znacznie przewyższająca limit ustalony przez streamera.

to czysto taktyczne i słuszne działanie.

to, że pokazuje 0% nie ma nic do rzeczy, to ino kwestia tego, w którym momencie ich system odświeża i jaki interwał ustawili.

a co do: ,,gratulacji" wystarczy: ,,trzymać" zapasowe karty w przeglądarce otwarte w razie w takiej sytuacji. żadna wielka filozofia.

w nocy wpada bardzo dużo streamów i spokojnie idzie uzbierać 1.5-2.5$ dziennie, gdy się nie robi wszystkiego, aby siebie samego do tego zarobku zniechęcić.


RE: Twitchfollowers - PŁACI - Resick - 29-05-2019 19:09

Dziwne rzeczy się dzieją.Logują mi się na konto twitcha z dziwnych miejsc na świecie np. Malezja.