Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Twitchfollowers - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Twitchfollowers (/Temat-Twitchfollowers-162105)



RE: Twitchfollowers - PŁACI - etner - 26-04-2019 10:02

premium wprowadzili zapewne po refleksji nad wczorajszymi wypłatami.
ruch na ich stronie na pewno zwiększył się od pojawienia się tego wątku na forum,
i jeśli, nawet nie zauważyliby tego, to większej ilości realizowanych wypłat, w krótkim
czasie już nie byliby w stanie nie dostrzec.

wniosek: skoro nikt (lub niesatysfakcjonująca ilość ludzi) nie kupuje premium, a
są już chętni do zarabiania w ciekawej liczbie... czas zmienić tryb. clue dobrego biznesu - reagować,
tam, gdzie można poprawić konwersję.


RE: Twitchfollowers - PŁACI - DR4G - 26-04-2019 10:04

Zobaczcie sobie jak NAGLE teoretycznie dużo streamów jest do oglądania po wykupieniu premki Jerk2 Chyba ze 20 Rolleyes Kanały, które niby były widoczne, ale nigdy nie były online, teraz dają 20x20 beka
To niezłe łowienie na premki Tongue


RE: Twitchfollowers - PŁACI - Patek - 26-04-2019 10:09

ja aktualnie nie mam nic do oglądania, miałem 4 stremy 1x24 jedynie


RE: Twitchfollowers - PŁACI - Hubcio9 - 26-04-2019 10:39

Czyli trzeba teraz kupować premium żeby dozbierać do wypłaty Big Grin


RE: Twitchfollowers - PŁACI - galeandir - 26-04-2019 11:15

(26-04-2019 10:39)Hubcio9 napisał(a):  Czyli trzeba teraz kupować premium żeby dozbierać do wypłaty Big Grin
Ja tam od razu wykupiłem premium. W tydzień 28$ wpadlo


RE: Twitchfollowers - PŁACI - Rzarko - 26-04-2019 11:27

I jak myślicie, warto kupić te premium? Serwis nie upadnie za tydzień? Big Grin


RE: Twitchfollowers - PŁACI - Lazurowy - 26-04-2019 11:35

przecież to premium zwróci się wam po tygodniu, spokojnie 20$ tygodniowo można zarobić zresztą zawsze możecie założyć spór na paypalu i wszystko odzyskacie


RE: Twitchfollowers - PŁACI - damianq90 - 26-04-2019 11:41

Sam mam wypłatę z 7dni 27$ wczoraj zleconą i się zastanawiam czy wypłacą czy wyjdzie 1/3 po ich "obliczeniach" żeby nie było wszystko ogarniałem zgodnie z zasadami, jeden stream w jednym czasie.
Niby spoko jak wypłacą bo 9,99$ za premkę zwróci się po 2-3dniach jeżeli strona będzie się rozwijała dalej, ale gorzej jak pozbierają $ za premki i się zwiną, no ale tego nikt nie przewidzi Big Grin


RE: Twitchfollowers - PŁACI - SkylineR34 - 26-04-2019 11:42

"Note: Only chat about the game and NOT about earning money or spam messages. Anyone spamming a gamers chat box will be banned from TwitchFollowers immediately. Provide value and add chats about the game or the gamer."
Więc już chyba skończą się durne gadki po polsku na czacie gry.

Ps. Co do ich ewentualnego 'zwinięcia się' to wtedy najłatwiej o spór na paypal i odzyskanie tych 9.99$ za premium.


RE: Twitchfollowers - PŁACI - PremAccHack - 26-04-2019 11:45

Jednak chodziło o polaczków Big Grin