Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Coinbase nagrody za naukę - darmowe kryptowaluty (do ~73$) - aktualizacja - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+--- Wątek: Coinbase nagrody za naukę - darmowe kryptowaluty (do ~73$) - aktualizacja (/Temat-Coinbase-nagrody-za-nauke-darmowe-kryptowaluty-do-73-aktualizacja-162104)



RE: Coinbase - learning rewards - darmowe kryptowaluty (ok. 18$) - aktualizacja - Limidos29 - 23-11-2023 22:41

(23-11-2023 21:30)ifeelsex napisał(a):  Mi też się udało wysłać Vara na portfel zrobiłem NFT mam go w zakładce ale nie pobrało mi Vara z portfela za tego NFT i nie otrzymałem nagrody na coinbase ?

Podobno może to trwać do kilku godzin teraz...


RE: Coinbase - learning rewards - darmowe kryptowaluty (ok. 18$) - aktualizacja - NowyUser - 23-11-2023 23:31

U mnie oczywiście brak :/


RE: Coinbase - learning rewards - darmowe kryptowaluty (ok. 18$) - aktualizacja - marclondonuk - 24-11-2023 06:04

wykonywał ktoś z was to zadanie z 300 VARA subwallet staking za 20usd i te z zagraj w gre wyścigową za 10usd oraz zagraj w kółko i krzyżyk równiez za 10 usd ?


RE: Coinbase - learning rewards - darmowe kryptowaluty (ok. 18$) - aktualizacja - ifeelsex - 24-11-2023 10:01

Mi VARA quest znikł bezsensu;/


RE: Coinbase - learning rewards - darmowe kryptowaluty (ok. 18$) - aktualizacja - Limidos29 - 29-11-2023 14:13

Zadania pojawiły się na nowo tylko za niższą stawkę ?


RE: Coinbase - learning rewards - darmowe kryptowaluty (ok. 18$) - aktualizacja - Daarioo - 29-11-2023 16:11

Mam questa stakowanie Vara. Przelałem na subwallet ok 170 Vara, ale nie mogę ich stakować, bo jak mam zaznaczone "pool", to nie widzi mi tej waluty w rozwijanym menu. Jak przełączę się na "nominate" to mogę wybrać Vara, i stakować przez validatora, ale w opisie questa na Coinbase, jest napisane że powinno sie wybrać pool. Czy ktoś to zrobił? Może pomóc?


RE: Coinbase - learning rewards - darmowe kryptowaluty (ok. 18$) - aktualizacja - PremAccHack - 30-11-2023 07:34

(29-11-2023 16:11)Daarioo napisał(a):  Mam questa stakowanie Vara. Przelałem na subwallet ok 170 Vara, ale nie mogę ich stakować, bo jak mam zaznaczone "pool", to nie widzi mi tej waluty w rozwijanym menu. Jak przełączę się na "nominate" to mogę wybrać Vara, i stakować przez validatora, ale w opisie questa na Coinbase, jest napisane że powinno sie wybrać pool. Czy ktoś to zrobił? Może pomóc?

Wczoraj robiłem to zadanie. Normalnie mam u góry pool potem wybieram VARA wpisuje 151 i na dole wybiera się z listy jakiś stake pool ,np. coinbase i stake.
Zatwierdziło mi bez problemu.


RE: Coinbase - learning rewards - darmowe kryptowaluty (ok. 18$) - aktualizacja - giziaaaa - 30-11-2023 08:36

(29-11-2023 16:11)Daarioo napisał(a):  Mam questa stakowanie Vara. Przelałem na subwallet ok 170 Vara, ale nie mogę ich stakować, bo jak mam zaznaczone "pool", to nie widzi mi tej waluty w rozwijanym menu. Jak przełączę się na "nominate" to mogę wybrać Vara, i stakować przez validatora, ale w opisie questa na Coinbase, jest napisane że powinno sie wybrać pool. Czy ktoś to zrobił? Może pomóc?
Aktualizuj subwallet, mialem ten sam problem


RE: Coinbase - learning rewards - darmowe kryptowaluty (ok. 18$) - aktualizacja - Daarioo - 30-11-2023 12:48

(30-11-2023 08:36)giziaaaa napisał(a):  
(29-11-2023 16:11)Daarioo napisał(a):  Mam questa stakowanie Vara. Przelałem na subwallet ok 170 Vara, ale nie mogę ich stakować, bo jak mam zaznaczone "pool", to nie widzi mi tej waluty w rozwijanym menu. Jak przełączę się na "nominate" to mogę wybrać Vara, i stakować przez validatora, ale w opisie questa na Coinbase, jest napisane że powinno sie wybrać pool. Czy ktoś to zrobił? Może pomóc?
Aktualizuj subwallet, mialem ten sam problem

DZIĘKI POMOGŁO!

Obecnie próbuje zrobić Vara na drugin koncie, ale nie mogę wysłać na Subwallet.
Dostaje informację, że adres nie jest prawidłowy, a wklejam go prosto z Subwalleta.
Czy ktoś miał podobnie?


RE: Coinbase - learning rewards - darmowe kryptowaluty (ok. 18$) - aktualizacja - Limidos29 - 30-11-2023 13:28

U mnie inny problem. Zatrzymałem się przy Tworzeniu NFT. Przelalem na konto ponad 30 VARA, portfel mam zaktualizowany a wygląda to tak jak na zdjęciach poniżej a zadania nie zalicza. Ktoś wie może o co chodzi?
[Obrazek: Screenshot-2023-11-30-13-18-42-338-app-s...mobile.jpg]

[Obrazek: Screenshot-2023-11-30-13-19-00-698-app-s...mobile.jpg]