Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Coinbase nagrody za naukę - darmowe kryptowaluty (do ~73$) - aktualizacja - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+--- Wątek: Coinbase nagrody za naukę - darmowe kryptowaluty (do ~73$) - aktualizacja (/Temat-Coinbase-nagrody-za-nauke-darmowe-kryptowaluty-do-73-aktualizacja-162104)



RE: Coinbase - learning rewards - darmowe kryptowaluty (ok. 18$) - aktualizacja - alordarico - 14-07-2023 18:05

Pomoze ktos ugrzazlem na 2 etapie przelewam srodki z coinbase i nic sie nie dzieje dalej mam ukonczone 1/4


RE: Coinbase - learning rewards - darmowe kryptowaluty (ok. 18$) - aktualizacja - maxiu170 - 18-07-2023 17:54

Po jakim czasie otrzymaliście 15$? Ja otrzymałem ACS od Coinbase, przelałem na Wallet. Następnie zastejkowałem 1080 ACS dla jakiegoś tam twórcy. Nic na wallet mi nie przyszło. Kiedy klikam w "Start on Coinbase App" system widzi, że jestem na pierwszym etapie mimo że wykonałem wszystkie.


RE: Coinbase - learning rewards - darmowe kryptowaluty (ok. 18$) - aktualizacja - JustMoneyZO - 19-07-2023 08:49

Od razu przyszło na coinbase


RE: Coinbase - learning rewards - darmowe kryptowaluty (ok. 18$) - aktualizacja - maxiu170 - 20-07-2023 07:58

Dobra, zajęło mi to godzinkę ale wszystko dostałem. System się wykrzaczył i widział, że jestem wciąż na 1 kroku.. Ale metodą prób i błędów i po piątej zmianie przeglądarki się udało. 15$ wpadlo jak złoto.


RE: Coinbase - learning rewards - darmowe kryptowaluty (ok. 18$) - aktualizacja - mictlan - 20-07-2023 17:07

Proszę o pomoc. Utknąłem w kroku 3 - połącz z dapp. Mieli mi w coinbase: Weryfikowanie połączenia. Czy muszę wykonać jakąś akcję w portfelu Coinbase, żeby przejść do kolejnego kroku?
Edit: Problem rozwiązany. Wygląda na to,, że AdGuard blokował. Po wyłączeniu wszystko zakończone sukcesem Smile


RE: Coinbase - learning rewards - darmowe kryptowaluty (ok. 18$) - aktualizacja - dzwonek - 20-07-2023 17:18

mi nie zalicza wpłatty acs, wplacilem juz 2 razy i nie zaliczylo a dzisiaj acs zniknelo mi z portfela


RE: Coinbase - learning rewards - darmowe kryptowaluty (ok. 18$) - aktualizacja - maxiu170 - 20-07-2023 19:31

Wracajcie znowu do portfela i odpalajcie akcje. Przechodźcie do apki coinbase, jak się nie da to przez przeglądarkę wbudowaną w system. Jak się nie da przez przeglądarkę jedną to przez drugą. Robiłem tak w kółko i wkońcu system się kapnął że już nie jestem na pierwszym kroku tylko na trzecim. Jeśli chodzi o połączenie z Dapp do też to u mnie trochę trwało i miałem trzy próby.


RE: Coinbase - learning rewards - darmowe kryptowaluty (ok. 18$) - aktualizacja - Daarioo - 23-07-2023 22:36

Mam pytanie. Jak odblokować środki z tego questa tygodniowego. Minął mi już czas i zgarnąłem 10 USD ale nadal mam zablokowane środki OPyVault czy da się je jakoś odblokować?


RE: Coinbase - learning rewards - darmowe kryptowaluty (ok. 18$) - aktualizacja - SkylineR34 - 24-07-2023 06:50

(23-07-2023 22:36)Daarioo napisał(a):  Mam pytanie. Jak odblokować środki z tego questa tygodniowego. Minął mi już czas i zgarnąłem 10 USD ale nadal mam zablokowane środki OPyVault czy da się je jakoś odblokować?
Musisz wejść na tamtą stronę gdzie je stakowałeś (powinna być w historii) i dać 'withdraw' i Op wrócą na konto.


RE: Coinbase - learning rewards - darmowe kryptowaluty (ok. 18$) - aktualizacja - Dr Piotr - 02-08-2023 19:32

Ja mam inny problem, w moim CB wallet, po tapnięciu Start quest, wyświetla się następujący komunikat:

"Quest not available. The quest is currently unavailable, please try again later."

Ma ktoś jakieś sugestie?