Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Coinbase nagrody za naukę - darmowe kryptowaluty (do ~73$) - aktualizacja - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+--- Wątek: Coinbase nagrody za naukę - darmowe kryptowaluty (do ~73$) - aktualizacja (/Temat-Coinbase-nagrody-za-nauke-darmowe-kryptowaluty-do-73-aktualizacja-162104)



RE: Coinbase Earn - darmowe kryptowaluty (ok 177$) - aktualizacja - majdan95 - 29-12-2020 06:37

Witam wszystkich jesli chodzi o dostep do quizow to nie trzeba robic zadnej tranzakcji ani nawet podpinac karty do konta, to wszystko bledne domysly i gdybanie uzytkownikow Smile jedynie potrzebne jest to co na tym screenie
[Obrazek: dostep10.png]


RE: Coinbase Earn - darmowe kryptowaluty (ok 177$) - aktualizacja - Pablo1878 - 29-12-2020 10:33

(29-12-2020 06:37)majdan95 napisał(a):  Witam wszystkich jesli chodzi o dostep do quizow to nie trzeba robic zadnej tranzakcji ani nawet podpinac karty do konta, to wszystko bledne domysly i gdybanie uzytkownikow Smile jedynie potrzebne jest to co na tym screenie
[Obrazek: dostep10.png]

Niekoniecznie Smile

Znam przypadki, że ludzie mają zweryfikowane konto i nadal czekają.


RE: Coinbase Earn - darmowe kryptowaluty (ok 177$) - aktualizacja - patryk6176 - 29-12-2020 11:30

(29-12-2020 10:33)Pablo1878 napisał(a):  
(29-12-2020 06:37)majdan95 napisał(a):  Witam wszystkich jesli chodzi o dostep do quizow to nie trzeba robic zadnej tranzakcji ani nawet podpinac karty do konta, to wszystko bledne domysly i gdybanie uzytkownikow Smile jedynie potrzebne jest to co na tym screenie
[Obrazek: dostep10.png]

Niekoniecznie Smile

Znam przypadki, że ludzie mają zweryfikowane konto i nadal czekają.
Ja powiem tak że to jest losowe i kupowanie i sprzedawanie walut nic nie daje ja czekałem na 1quiz prawie pół roku a miałem zweryfikowane konto i miałem drobne wpłaty w ETH, LTC, XRP i BTC


RE: Coinbase Earn - darmowe kryptowaluty (ok 177$) - aktualizacja - Pablo1878 - 29-12-2020 11:45

(29-12-2020 11:30)patryk6176 napisał(a):  
(29-12-2020 10:33)Pablo1878 napisał(a):  
(29-12-2020 06:37)majdan95 napisał(a):  Witam wszystkich jesli chodzi o dostep do quizow to nie trzeba robic zadnej tranzakcji ani nawet podpinac karty do konta, to wszystko bledne domysly i gdybanie uzytkownikow Smile jedynie potrzebne jest to co na tym screenie
[Obrazek: dostep10.png]

Niekoniecznie Smile

Znam przypadki, że ludzie mają zweryfikowane konto i nadal czekają.
Ja powiem tak że to jest losowe i kupowanie i sprzedawanie walut nic nie daje ja czekałem na 1quiz prawie pół roku a miałem zweryfikowane konto i miałem drobne wpłaty w ETH, LTC, XRP i BTC



Ja tez czekałem długi czas pomimo pełnej weryfikacji i transakcji. Okazało się, że nie miałem wpisanego adresu w ustawieniach. I to jest najczęstsza przyczyna braku dostępu do Quizów.


RE: Coinbase Earn - darmowe kryptowaluty (ok 177$) - aktualizacja - majdan95 - 29-12-2020 13:43

to ze w ustawieniach pisze ze jest konto w pelni zweryfikowane do poziomu level 2 nie ma znaczenia, jesli ktos nie dostal do tygodnia dostepu to po miesiacu albo 3 czy wiecej logujac sie na konto wyjdzie mu informacja, ze musi ponownie zweryfikowac konto i nie bedzie nawet wiedziec, ze po tej weryfikacji tak na prawde dopiero dostanie sie do kolejki do quizow do ktorej mogl sie dostac robiac druga weryfikacje od razu, koniecznie musi byc przez kamerke+selfie,
[Obrazek: pulpit.png]

po 2 weryfikacji dopiero wchodzimy do kolejki niektorzy zakladajac konto od razu robia ta wlasciwa weryfikacje to jest losowo akurat


RE: Coinbase Earn - darmowe kryptowaluty (ok 177$) - aktualizacja - Pablo1878 - 29-12-2020 13:51

(29-12-2020 13:43)majdan95 napisał(a):  to ze w ustawieniach pisze ze jest konto w pelni zweryfikowane do poziomu level 2 nie ma znaczenia, jesli ktos nie dostal do tygodnia dostepu to po miesiacu albo 3 czy wiecej logujac sie na konto wyjdzie mu informacja, ze musi ponownie zweryfikowac konto i nie bedzie nawet wiedziec, ze po tej weryfikacji tak na prawde dopiero dostanie sie do kolejki do quizow do ktorej mogl sie dostac robiac druga weryfikacje od razu, koniecznie musi byc przez kamerke+selfie,
[Obrazek: pulpit.png]

po 2 weryfikacji dopiero wchodzimy do kolejki niektorzy zakladajac konto od razu robia ta wlasciwa weryfikacje to jest losowo akurat

Obecnie nowe konta, dostają dostęp po 2 dniach. Sprawdzałem to na kilku kontach i działa. Smile

Oczywiście każde nowe konto musi przejść przez weryfikacje z selfie oraz uzupełnić dane w ustawianiach (często są one nieuzupełnione).

Ja miałem konto zweryfikowane już rok temu ale dopiero kilka tygodni temu uzupełniłem dane w ustawieniach. Po tych czynnościach otrzymałem dostęp (po 1 dniu).


RE: Coinbase Earn - darmowe kryptowaluty (ok 177$) - aktualizacja - never1908 - 30-12-2020 15:03

ile trzeba czekać na dostęp do ankiety? rozumiem, ze po prostu trzeba się zarejestrować, zrobić weryfikacje, skorzystać z czyjegoś zaproszenia i czekać?


RE: Coinbase Earn - darmowe kryptowaluty (ok 177$) - aktualizacja - Pablo1878 - 30-12-2020 15:10

(30-12-2020 15:03)never1908 napisał(a):  ile trzeba czekać na dostęp do ankiety? rozumiem, ze po prostu trzeba się zarejestrować, zrobić weryfikacje, skorzystać z czyjegoś zaproszenia i czekać?

Według moich wyliczeń i obserwacji to 2 dni i możesz robić quizy. Smile


RE: Coinbase Earn - darmowe kryptowaluty (ok 177$) - aktualizacja - Matoro132 - 31-12-2020 17:58

Robiłem dziś kolejnej osobie quizy. Dodanie adresu rzeczywiście pomaga Wink 2 dni i quizy są dostępne. Aktualnie nie da się zrobić 4 zadania w COMP - tymczasowo jest wstrzymane.

Chyba jakaś nowość wleciała z zaliczeniami refów. Jak osoba polecona teraz weszła przez refa to musiała potwierdzić, że korzysta z mojego refa i zaznaczyć fajeczke i dopiero mogła przejść dalej.

Do tego zaliczylo mi 1 osobe w 2 quizach Wink


RE: Coinbase Earn - darmowe kryptowaluty (ok 177$) - aktualizacja - never1908 - 01-01-2021 22:21

wie ktoś czy BAND jeszcze działa? dostałem na dwóch kontach dostęp do wszystkiego oprócz BAND