Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Coinbase nagrody za naukę - darmowe kryptowaluty (do ~73$) - aktualizacja - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+--- Wątek: Coinbase nagrody za naukę - darmowe kryptowaluty (do ~73$) - aktualizacja (/Temat-Coinbase-nagrody-za-nauke-darmowe-kryptowaluty-do-73-aktualizacja-162104)



RE: Coinbase Earn - darmowe $16 - Hybrid1990 - 30-10-2020 10:47

Przypominam że podawanie swoich reflinków w cudzych tematach, jak i pisanie "zapraszam na PW", jest zakazane. Posty łamiące regulamin zostały usunięte, a każde kolejne będą surowo karane.
Ale jako iż rejestracja z jednego linka jest limitowana, to możecie wysyłać swoje zaproszenia, ale tylko tym osobom na PW, które poproszą o zaproszenie w tym temacie. Dodatkowo autor tematu zgodził się na umieszczenie zaproszeń od innych w pierwszym poście, więc jeśli jakieś się już wyczerpało z powodu limitu, możecie spróbować poprosić Domel32 na PW o wstawienie waszego zaproszenia.




RE: Coinbase Earn - darmowe kryptowaluty (ok 177$) - aktualizacja - Domel32 - 01-11-2020 03:52

Dodałem do pierwszego postu najnowsze zaproszenie do quizu z EOS. Aktualnie 4 miejsca wolne.
Do zdobycia 10$ w EOS.

[Obrazek: EOS.png]


RE: Coinbase Earn - darmowe kryptowaluty (ok 177$) - aktualizacja - jamajkis - 01-11-2020 11:43

Prawdopodobnie skorzystałem z zaproszenia EOS (chyba, że miałem wcześniej dostęp a nie zauważyłem). Dzięki!


RE: Coinbase Earn - darmowe kryptowaluty (ok 177$) - aktualizacja - Domel32 - 01-11-2020 12:34

Dowiemy się za jakiś czas... Nie wiem, czy tylko u mnie tak jest, czy wszyscy tak mają ale na bonusy z zaproszeń czekam 2-3 dni.
Tak czy inaczej również dziękuję Smile


RE: Coinbase Earn - darmowe kryptowaluty (ok 177$) - aktualizacja - jamajkis - 01-11-2020 13:13

Pytanie dotyczące COMP. Czy jedyną z możliwości sprzedania COMP to zlinkowanie coinbase wallet z ich aplikacją compound i sprzedaż tam?


RE: Coinbase Earn - darmowe kryptowaluty (ok 177$) - aktualizacja - Domel32 - 01-11-2020 14:21

Z opcji wymiany możesz skorzystać, klikasz wymiana, wybierasz COMP i masz zamienione na EUR, a później wypłacasz na Paypal/Revoluta jak chcesz.
Na wallet (apka na tel) nie musisz przesyłać. Opłata za wymiane zależy od tego ile COMP wymieniasz/sprzedajesz.


RE: Coinbase Earn - darmowe kryptowaluty (ok 177$) - aktualizacja - aron-baron - 01-11-2020 14:28

(01-11-2020 14:21)Domel32 napisał(a):  Z opcji wymiany możesz skorzystać, klikasz wymiana, wybierasz COMP i masz zamienione na EUR, a później wypłacasz na Paypal/Revoluta jak chcesz.
Na wallet (apka na tel) nie musisz przesyłać. Opłata za wymiane zależy od tego ile COMP wymieniasz/sprzedajesz.

Nie było pytania


RE: Coinbase Earn - darmowe kryptowaluty (ok 177$) - aktualizacja - Blecik - 01-11-2020 14:33

Tutaj 4miejsca na komp, poprzednie linki działały w 100% Wink


RE: Coinbase Earn - darmowe kryptowaluty (ok 177$) - aktualizacja - Domel32 - 01-11-2020 14:49

@aron-baron Coinbase wallet i Coinbase to dwie osobne aplikacje. Apke Coinbase musisz pobrać, jak chcesz zalogować się mailem i korzystać na tel.

=====
Nie zauważyłem, że edit zrobiłeś.


RE: Coinbase Earn - darmowe kryptowaluty (ok 177$) - aktualizacja - patryk6176 - 01-11-2020 16:17

Ja już jakiś czas temu to robiłem i cały czas mam jako oczekujące?? wie ktoś dlaczego?