Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabianie na ubezpieczeniach pytanie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Zarabianie na ubezpieczeniach pytanie (/Temat-Zarabianie-na-ubezpieczeniach-pytanie-162044)



Zarabianie na ubezpieczeniach pytanie - Barcman - 12-04-2019 10:47

Cześć, Czy jest jakaś możliwość, by zarabiać na sprzedaży ubezpieczeń w afiliacji? Chodzi oczywiście o procenty od sprzedanego ubezpieczenia. Mam tu na myśli ubezpieczenia turystyczne, sportowe, samochodowe. Ciężko mi znaleźć sieci afiliacyjne, które miałyby w swojej ofercie firmy ubezpieczeniowe. Jak to wygląda w praktyce, ktoś wie? Kontaktować się bezpośrednio z firmami w celu nawiązania współpracy? Czy może potrzeba zrobić licencje jakiegoś agenta, żeby być tego rodzaju pośrednikiem?

Zaznaczam, że najbardziej zależy mi na bezpośredniej współpracy z firmami ubezpieczeniowy, albo przez sieci afiliacyjne. Odpada współpraca z porównywarkami itp (chociaż i tutaj wysłucham opinii).

Będę wdzięczny za przybliżenie realiów tego świata.


RE: Zarabianie na ubezpieczeniach pytanie - rachman - 12-04-2019 11:13

Przecież każda sieć afiliacyjna z produktami finansowymi ma mniej lub więcej ofert ubezpieczeń. Nie ma ich wiele ale z każdej jakby zebrać te parę...


RE: Zarabianie na ubezpieczeniach pytanie - mysc - 12-04-2019 11:17

W sumie w każdej sieci z programami finansowymi są ubezpieczenia. Na przykład w solutions4ad.com sa oferty ubezpieczeń ze stawkami od 1zł (za ubezpieczenie roweru) do 110zł. Innych sieci teraz nie sprawdzałem - ale sprawdź oferty w Mylead, M2M, Convertiser, Bankier.

Edit: rachman mnie ubiegł :>


RE: Zarabianie na ubezpieczeniach pytanie - maxiu170 - 12-04-2019 12:04

Zostają Ci jedynie sieci partnerskie. Ubezpieczeń jako takich nie możesz sprzedawać, możesz jedynie kierować ruch.


RE: Zarabianie na ubezpieczeniach pytanie - matiii333 - 14-04-2019 11:11

Żeby sprzedawać ubezpieczenia to trzeba mieć jakieś szkolenia, certyfikaty od tych firm których uslugi chcesz swiaedczyc.


RE: Zarabianie na ubezpieczeniach pytanie - MyLead.pl - 14-04-2019 14:26

Cześć @[Barcman],
jak wspomnieli poprzednicy - nie musisz posiadać żadnej licencji. Z MyLead możesz w chwili obecnej zapewniać swoim klientom dostęp do oferty 4 różnych firm świadczących usługi tego typu, a Twoja prowizja może wynieść nawet 50PLN za każdego klienta.

Polecamy Ci nasz katalog programów partnerskich online, dostępny TUTAJ. Znajdziesz w nim ubezpieczenia jako zupełnie osobną kategorię kampanii, dzięki czemu jeden klik wystarczy, byś ujrzał wszystko, co mamy Ci do zaoferowania w kwestii ubezpieczeń. Jednocześnie jeśli jakiegokolwiek programu partnerskiego będzie Ci brakowało, to śmiało odzywaj się do nas - wprowadzimy go specjalnie dla Ciebie.

Z pozdrowieniami, zespół MyLead.


RE: Zarabianie na ubezpieczeniach pytanie - AngelikaG - 15-04-2019 08:17

ubezpieczenia znajdziesz chyba w każdej sieci afiliacyjnej, czy programie partnerskim Smile ja ze swojej strony polecam LeadStar, ale sprawdź jeszcze inne programy partnerskie, nie zaszkodzi przetestować kilku i sprawdzić jak wyglądają rozliczenia i walidacje.