Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Problem z reklamami AdSense na blogu (blogger) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Bloger, Blogspot i inne blogi (/Forum-Bloger-Blogspot-i-inne-blogi-361)
+--- Wątek: Problem z reklamami AdSense na blogu (blogger) (/Temat-Problem-z-reklamami-AdSense-na-blogu-blogger-161985)



Problem z reklamami AdSense na blogu (blogger) - Milionaree - 07-04-2019 19:04

Witam. Założyłem bloga na blogger, dostałem możliwość podpięcia pod niego konto AdSense, połączyłem konta, dodałem reklamy:
[Obrazek: UdHiIXC.png]
mineło kilka dni, a po przejściu na bloga reklamy wyglądają następująco:
[Obrazek: BwNnAP6.png]
natomiast po zalogowaniu się do adsense mam taką informację:
[Obrazek: ECrdr89.png]
po kliknięciu w "Działanie" zostaje przeniesiony do podstrony, aby dodać moją witrynę, lecz po kilku sekundach przerzuca mnie ponownie na stronę główną adsense. Wie ktoś jak to naprawić?


RE: Problem z reklamami AdSense na blogu (blogger) - xaydestroyer - 30-05-2019 11:25

Nie dodasz w AdSense "ręcznie" witryny .blogspot.com.

może porostu nie kwalifikujesz się do reklam AdSense a możne twój blog nie został jeszcze zweryfikowany. Najlepiej napisz do DT tam na pewno uzyskasz informacje..


RE: Problem z reklamami AdSense na blogu (blogger) - dawidus887 - 27-07-2019 12:26

Mam dokładnie ten sam problem, rozwiązałeś go jakoś :/?