Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Szalona Inwestycja .. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Szalona Inwestycja .. (/Temat-Szalona-Inwestycja-161822)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Szalona Inwestycja .. - Assasinoo - 01-04-2019 20:10

Mam pytanie do autorki, napisałaś "od połowy lutego udało mi się odbić w okolicach 23% całości", mogę zapytać jak to jest liczone? Zgaduję, że reinwestujesz te pieniądze w kilka programów, a szansa na ewentualne utracenie części/całości jest spora, więc możesz odrabiać w kółko. Jeśli jestem w błędzie, bądź czegoś nie rozumiem - daj znać.

btw szanuję za szczerość, ile osób w internecie jest chwalących się wynikami w hyipach/bukmacherce etc, bardzo mało natomiast przyznaje ile faktycznie wtopiło


RE: Szalona Inwestycja .. - Cryptorina - 01-04-2019 21:24

Edit


RE: Szalona Inwestycja .. - adamcio99922 - 01-04-2019 22:03

Dla mnie sama nazwa FAP daje dużo do myślenia Jerk mówiąc wprost ktoś chciał zFAPac ludzi i to zrobił.

Dziennik fajny. Kibicuje choć z autopsji wiem, że nikt się na czyichś błędach nie uczy. Czemu? Bo nie dotyka Cię to osobiście. Nie kosztuje emocji, nerwów i rozkminy. Dlatego Twój dziennik w mojej opinii będzie pomocny dla osób, które nie wiedzą jak wyjść z tarapatów.

Prawda taka, że nikt na niego nie spojrzy w formie przestrogi zanim się nie przekona w co się wpakował. Jak świat długi i szeroki tak "chętni" do oskubania zawsze się znajdą.

Powodzenia w wychodzeniu na prostą!
Co Cię nie zabije to Cię wzmocni Big Grin


RE: Szalona Inwestycja .. - KryptoHyip - 11-04-2019 13:13

Cryptorina jak tam ? Niezręczna cisza się tu zrobiła.


RE: Szalona Inwestycja .. - Cryptorina - 12-04-2019 12:57

Edit


RE: Szalona Inwestycja .. - superalan - 19-04-2019 21:34

Ciekawy dziennik, będę zaglądał. Ostrzeżenia są potrzebne, naganiacze zbierają ciągle naiwnych - pokazują swoje wygodne życie zdobyte kłamaniem.

Mnie od inwestycji uchroniły wpisy typu:
https://getpaid20.pl/piramidy-finansowe/futurenet-futureadpro-jako-przyklad-piramidy-finansowej/

oraz niedawno znalazłem bardzo dobry blog omawiający jak wygląda dzień po dniu FN:
https://wszystkojaknadloni.wordpress.com

Niestety jedna z osób "zaufanych", w swoim mailingu parę dni polecało FN, że jest "spoko" obok innego programu.
Po tym co widzę, wyślę maila, że jednak nie jest i poproszę by poinformował całą listę z ostrzeżeniem jeśli chce mieć jeszcze jakiekolwiek zaufanie. Promował wcześniej programy, które zachowały się po pewnym czasie w podobny sposób - naliczenia spadały, w końcu nie realizowano wypłat albo blokowano możliwość rejestracji nowych osób.


RE: Szalona Inwestycja .. - Cryptorina - 01-05-2019 10:18

Edit


RE: Szalona Inwestycja .. - malpa2 - 01-05-2019 12:03

Teraz jest chyba wielkie branie na program Omega czy jakoś tak. Radzę uważać.

Od siebie polecam zainteresować sie programem Mytrafficvalue, kiedyś tam działałem i wyjąłem dwukrotnie więcej niż włożyłem kapitału, chyba nadal działają. I mają produkty z którym bierze sie zarobek a nie wypłaty z wpłat nowych naiwniaków.

Miłej majówki i udanego miesiąca Smile


RE: Szalona Inwestycja .. - KryptoHyip - 02-05-2019 19:53

Od siebie dodam, że warto uważać na Rockwall Investments. Był problem z wypłatami przez coinpaiment ludzie dostali x2 i x3 swoje wypłaty, co może być złym sygnałem.


RE: Szalona Inwestycja .. - Cryptorina - 13-05-2019 16:20

Nie będę utrzymywała tego dziennika dalej. Chciałabym serdecznie podziękować za wszystkie komentarze, spostrzeżenia, a nawet za kąśliwe uwagi pod moim adresem. Jestem wdzięczna za wszystkie. Smile
Chciałabym radośnie donieść, że jakimś cudem udało mi się spaść na cztery łapy i moje problemy nieoczekiwanie się rozwiązały.
Chciałabym napisać, że wygrałam w lotto, ale tak naprawdę z kłopotów wyciągnął mnie mój upierdliwy charakter 4, który nie pozwala mi się poddać bez względu na wszystko. Jerk

A teraz? cóż.. może rzeczywiście tak jak ktoś mi tu radził.. zacznę pisać jakiegoś bloga Wink A zawodowo będę robić to co lubię i na czym się znam. Bez eksperymentów.

Pozdrawiam wszystkich. Smile

Heart