Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak zmonetyzować stronę? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Jak zmonetyzować stronę? (/Temat-Jak-zmonetyzowac-strone-161731)

Strony: 1 2


Jak zmonetyzować stronę? - zaki0711 - 23-03-2019 22:46

Witajcie,
założyłem bloga o zdrowym odżywianiu. - http://www.GrubasNaMinusie.pl
Pokazuję na nim jak zrzuciłem 22 kilogramy.

Dlatego mam pytanie:
- gdzie mogę promować stronę
- jak mogę ją zmonetyzować?

Pozdrawiam


RE: Jak zmonetyzować stronę? - twardy - 23-03-2019 22:54

1. Nie wrzucac adresu strony na forum bo ktos Ci syfu nawrzuca
2. Reklamy? Afiliacja jakichs suplementow diety?


RE: Jak zmonetyzować stronę? - cezar78 - 25-03-2019 10:01

Możesz wrzucać reklamy suplementów z cashinpills. Płacą dobrze 30-40% od sprzedaży


RE: Jak zmonetyzować stronę? - vutas - 25-03-2019 12:09

programy partnerskie i adsense reklamy


RE: Jak zmonetyzować stronę? - Lori - 25-03-2019 18:31

Polecam programy partnerskie, adsense, może własny sklepik z ebookiem w którym opiszesz sposób jak to zrobiłeś, że udało Ci się zrzucić te kilogramy?
Koszulki wraz ze sloganami motywacyjnymi RolleyesRolleyes


RE: Jak zmonetyzować stronę? - Solutions4ad - 03-04-2019 13:16

Programy partnerskie i suplementy - jako baner reklamowy lub zarekomendować w treści. Ale podstawa to mieć ruch na stronie, bo bez ruchu nie da się zmonetyzować.


RE: Jak zmonetyzować stronę? - zaki0711 - 08-04-2019 20:44

Witajcie,
mój blog już stoi.

https://grubasnaminusie.pl/

Jak mogę go jeszcze zmonetyzować?


RE: Jak zmonetyzować stronę? - buciu52 - 08-04-2019 23:13

Zanim będziesz myślał o szerszej monetyzacji... Skup się na promocji. Patrząc na wyświetlenia artykułów, ruch na Twoim blogu nie jest zbyt wysoki. Przy tak małej ilości odwiedzających nie myśl o pieniądzach a o rozwoju. Czas na hajs przyjdzie później.


RE: Jak zmonetyzować stronę? - AngelikaG - 09-04-2019 09:54

1. Znajdź programy partnerskie, w których są kampanie reklamowe suplementów diety czy inne produkty, które pasowałyby do Twojego bloga np sklepy spożywcze z produktami, o których piszesz a blogu. Wrzuć reklamy tych produktów - albo jako banner, albo napisz artykuł na blogu.
2. Możesz zbierać bazę mailingową i wysyłać newsletter do zapisanych osób (potrzebujesz systemu wysyłkowego i ogarnięcia spraw związanych z ochroną danych osobowych - RODO i te sprawy)
3. Jest taka platforma Reachablogger czy jakoś tak, gdzie możesz się zarejestrować i wrzucić tam swojego bloga i kasę, jakiej oczekujesz za np. napisanie artykułu sponsorowanego na swoim blogu.
4. Załóż konto na IG (widziałam, że masz na FB już) - tam można naprawdę wiele wyciągnąć z twojej tematyki. W dziennikach pracy na tym forum jest fajny wątek o instagramie. Prowadzi go gość, który ma kanał na youtube, możesz zajrzeć tutaj, bo naprawdę wartościowe są nagrywane przez niego filmiki: https://www.youtube.com/channel/UCUN_RhUKsgEAL4qrTH4NdGQ
5. Pisz dalej, dużo i regularnie Smile poszukaj jakichś szkoleń z pisania tekstów pod SEO - będziesz wyżej w wynikach wyszukiwania w google, a co za tym idzie, większy ruch na blogu, więc i większy hajs
6. Uzupełnij zakładki współpraca i reklama Wink


RE: Jak zmonetyzować stronę? - zaki0711 - 10-04-2019 08:39

(08-04-2019 23:13)buciu52 napisał(a):  Zanim będziesz myślał o szerszej monetyzacji... Skup się na promocji. Patrząc na wyświetlenia artykułów, ruch na Twoim blogu nie jest zbyt wysoki. Przy tak małej ilości odwiedzających nie myśl o pieniądzach a o rozwoju. Czas na hajs przyjdzie później.

Wyświetlenia nie działają dobrze. Statystyki pokazują coś zupełnie innego Smile