Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zainwestowałem w odzież, gdzie mogę odsprzedać? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Zainwestowałem w odzież, gdzie mogę odsprzedać? (/Temat-Zainwestowalem-w-odziez-gdzie-moge-odsprzedac-161677)

Strony: 1 2


Zainwestowałem w odzież, gdzie mogę odsprzedać? - Itachi198 - 20-03-2019 20:39

Witam, jeśli pomyliłem działy to przepraszam i proszę o przeniesienie.

Mam taki oto problem. Zakupiłem (zainwestowałem Jerk2) prawie 70kg nowej markowej odzieży typu outlet TopSecret & Troll do mojego sklepu internetowego. Zapłaciłem ok 900zł, gdzieś jeszcze mam fakturę. Popytu na tę markę nie ma Sad
Co z tego że same marynarki mają na metkach po 150zł / sztuka, a jest ich z 7 XD
Każdy woli przymierzyć. Gdzie mogę się pozbyć tego towaru? Myślałem nad sklepami stacjonarnymi, olx.

Mam też 4 urządzenia wielofunkcyjne, z tuszami, używane, w oryginalnych pudełkach (jedno z nich to Canon i-sensys mf628Cw)
Gdzie mogę się tego również pozbyć, zwożę z holenderskich wystawek, nie wiem czy działają w 100% a mam cały pokój zagracony XD)

Każdą merytoryczną odpowiedź nagrodzę reputem, proszę o rady Idea


RE: Zainwestowałem w odzież, gdzie mogę odsprzedać? - Vivera - 20-03-2019 20:47

Szczerze? Najszybciej Marketplace na FB, jak widzę czasem o co się ludzie biją w Poznaniu to jestem w szoku Big Grin tutaj się sprzedaje nawet leki na receptę których nie wykorzystałeś beka opisz, że robisz wyprzedaż garażową i pójdzie Big Grin


RE: Zainwestowałem w odzież, gdzie mogę odsprzedać? - Itachi198 - 20-03-2019 20:51

(20-03-2019 20:47)Vivera napisał(a):  Szczerze? Najszybciej Marketplace na FB, jak widzę czasem o co się ludzie biją w Poznaniu to jestem w szoku Big Grin tutaj się sprzedaje nawet leki na receptę których nie wykorzystałeś beka opisz, że robisz wyprzedaż garażową i pójdzie Big Grin

Ale chodzi Ci o hurt czy sprzedaż detaliczną?


RE: Zainwestowałem w odzież, gdzie mogę odsprzedać? - Vivera - 20-03-2019 20:59

(20-03-2019 20:51)Itachi198 napisał(a):  
(20-03-2019 20:47)Vivera napisał(a):  Szczerze? Najszybciej Marketplace na FB, jak widzę czasem o co się ludzie biją w Poznaniu to jestem w szoku Big Grin tutaj się sprzedaje nawet leki na receptę których nie wykorzystałeś beka opisz, że robisz wyprzedaż garażową i pójdzie Big Grin

Ale chodzi Ci o hurt czy sprzedaż detaliczną?

Detal Tongue my ostatnio wystawialiśmy kilka gratów i na olx nie zeszło nam nic, a na Facebooku wiadomości były instant. Spróbować zawsze możesz Smile myślę że może wypalić Smile powiedzenia Wink


RE: Zainwestowałem w odzież, gdzie mogę odsprzedać? - Surimi - 21-03-2019 10:35

Na facebooku próbuj, na różnych grupkach np. i marketplace to też dobry sposób


Zainwestowałem w odzież, gdzie mogę odsprzedać? - Snaggy - 23-03-2019 16:03

Dokładnie tak, grupy FB i Olx powinno stykać.

Najlepiej dołączyć do grup oddam/sprzedam/zamienie.

Jest ich pełno pod wiele miast.

Także zasięgi też można łapać ogromne. Smile

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka


RE: Zainwestowałem w odzież, gdzie mogę odsprzedać? - Devil877 - 23-03-2019 16:19

Jak masz w pobliżu giełdę , rynek to pakuj towar w auto i tam próbuj , co do urządzeń to jeżeli masz możliwość to sprawdź czy działają bo nikt kota w worku nie kupi... nawet za grosze..


RE: Zainwestowałem w odzież, gdzie mogę odsprzedać? - rejwus15 - 23-03-2019 21:21

Jest jeszcze taka fajna apka: vinted się nazywa Smile polecam, jeśli chce Ci się wszystko po kolei wystawiać Smile


RE: Zainwestowałem w odzież, gdzie mogę odsprzedać? - Lori - 28-03-2019 10:37

Ja polecam Facebook, może to i śmieszne ale babeczki chętnie oglądają live jak jakieś osoby pokazują ciuszki.

Często na samym live schodzi wiele ubrań, jeśli puścisz live + udostępnisz na wielu grupach szybko znajdziesz odbiorców.
Zachęcaj ich mówiąc właśnie o cenach na metkach.
A taką marynarkę sprzedaj za np. 25% ceny na metce jeśli to przekalkulujesz możesz wyjść na +.

Powodzenia! Smile


RE: Zainwestowałem w odzież, gdzie mogę odsprzedać? - PremAccHack - 28-03-2019 10:38

(28-03-2019 10:37)Lori napisał(a):  Ja polecam Facebook, może to i śmieszne ale babeczki chętnie oglądają live jak jakieś osoby pokazują ciuszki.

Często na samym live schodzi wiele ubrań, jeśli puścisz live + udostępnisz na wielu grupach szybko znajdziesz odbiorców.
Zachęcaj ich mówiąc właśnie o cenach na metkach.
A taką marynarkę sprzedaj za np. 25% ceny na metce jeśli to przekalkulujesz możesz wyjść na +.

Powodzenia! Smile

Facebookowe mango Big Grin