Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Paidverts - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: PaidVerts (/Forum-PaidVerts-395)
+---- Wątek: Paidverts (/Temat-Paidverts-161650)



Paidverts - benztruck - 19-03-2019 09:16

Witam, ostatnio wykupiłem dwie kampanie reklamowe za 2$ i otrzymałem ponad 5000 bap punktów. Problem polega na tym że dostaje reklamy o wartości 0.00050 i w dwa dni zarobiłem ledwo ponad 5 centów... Czy w późniejszym czasie będę otrzymywał choć trochę bardziej płatne reklamy?
[Obrazek: Screenshot-20190319-090507.png]


RE: Paidverts - Zaperr44 - 19-03-2019 13:23

xD, PaidVerts zescamił się już w 2015 roku więc nie wiem czym się kierowałeś wchodząc do niego Big Grin


RE: Paidverts - Jin Yong Shin - 19-03-2019 21:46

Wartość reklam zależy od tego ile masz punktów BAP. Nim więcej punktów tym lepsze reklamy

Zaperr44- wcale się niezescamil tylko ci się pewnie klikać nie chciało leniu xD


RE: Paidverts - radekx662 - 20-03-2019 07:32

Mają swoje problemy ale jak by miał być scam to by już dawno był , próbują postawić stronę na nogi naliczenia są wypłaty są tylko niestety ale mniejsze ilości , może wejdzie jeszcze na wyższe obroty jak kiedyś


RE: Paidverts - Zaperr44 - 20-03-2019 12:43

Fakt źle to sformułowałem, niezescamił lecz najlepsze swoje lata ma ze sobą teraz naliczenia i klikanie są niewarte świeczki nie opłaca się do niego w ogóle wchodzić, no chyba że ktoś ma takie hobby i lubi sobie poklikać Tongue