Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Leadmore - brak wystawionego PIT - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-195)
+--- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-228)
+--- Wątek: Leadmore - brak wystawionego PIT (/Temat-Leadmore-brak-wystawionego-PIT-161598)



Leadmore - brak wystawionego PIT - bartek9330 - 15-03-2019 14:43

@edit

Sprawa została rozwiązana, pit wysłany przez firmę.


RE: Leadmore - brak wystawionego PIT - rachman - 15-03-2019 14:53

Dobijaj się masz obowiązek rzadać PITu. Poszukaj po nazwie firmy może po sieci, może na forach gdzieś jakieś dane kontaktowe będą? Może w KRS znajdzies adres? Jeśli się nie uda możesz zgłosić fiskusowi ale to im problemu narobi prawdopodobnie.


RE: Leadmore - brak wystawionego PIT - twardy - 15-03-2019 15:01

Oni w taki sposob z neta znikneli, sprzedajac serwis pod polecanie dascoina (to chyba juz duzo powinno mowic), wiec najszybciej znajdziesz ich przez policje Lol


RE: Leadmore - brak wystawionego PIT - bartek9330 - 15-03-2019 15:02

(15-03-2019 14:53)rachman napisał(a):  Dobijaj się masz obowiązek rzadać PITu. Poszukaj po nazwie firmy może po sieci, może na forach gdzieś jakieś dane kontaktowe będą? Może w KRS znajdzies adres? Jeśli się nie uda możesz zgłosić fiskusowi ale to im problemu narobi prawdopodobnie.

Właśnie o to chodzi, że nigdzie nie ma żadnych danych kontaktowych, jedyna opcja to zdobycie ich tutaj na forum od mentorów czy innych użytkowników :/ Adres firmy mam jednak to mi też dużo nie daje, bo kieruje mnie on na wirtualne biuro, które każe skierować się bezpośrednio z firmą.


RE: Leadmore - brak wystawionego PIT - rachman - 15-03-2019 15:35

Ty a weź tyrknij do US lub na KIS spytaj co zrobić. Możliwe że nie zdążysz ich namierzyć a rozliczyć się musisz - zdaje się że w przypadku braku PITa można było rozliczyć kwoty wg przelewów ale nie pamiętam coś czytałem kiedyś. Może przy okazji podpowiedzą jak szukać kontaktu ze znikniętą firmą?


RE: Leadmore - brak wystawionego PIT - szykiryki - 15-03-2019 19:39

Weź tą umowe o dzieło, która masz i idz do US. Wyjaśnij, że od 2018 roku firmy już nie ma i nie otrzymałeś formularza PIT11, raczej już go nie dostaniesz, bo maks do końca lutego powinien dojść.
Powiedzą Ci co zrobić.


RE: Leadmore - brak wystawionego PIT - rachman - 15-03-2019 19:58

Wydaje mi się że mieli obowiązek i tak wystawić PIT. Nie musieli czekać do teraz - mogli zawijając się PIT mu wystawić jeśli się nie mylę.


RE: Leadmore - brak wystawionego PIT - mahuzz - 17-03-2019 21:28

Z tego co widzę to firma dalej działa. Sprawdź PW Smile


RE: Leadmore - brak wystawionego PIT - adamx8726 - 21-04-2019 17:48

Rowniez mam taki sam problem, nie dostalem od nich pitu. Ma ktos jakis kontakt do nich?