Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zaplecze 11fp - ponad MILION fanów na sprzedaż - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Zaplecze 11fp - ponad MILION fanów na sprzedaż (/Temat-Zaplecze-11fp-ponad-MILION-fanow-na-sprzedaz-161592)



Zaplecze 11fp - ponad MILION fanów na sprzedaż - PETERILLUSION - 15-03-2019 07:37

1.Nazwa przedmiotu : Sprzedam zaplecze 11fp - ponad MILION fanów
2.Opis przedmiotu : Wszystkie fanpage tworzyłem od zera kilka lat temu i prowadzę je sam do dzisiaj. Wyprzedaje całe zaplecze ponieważ potrzebuje kapitału na rozwój własnej działalności.
Dodatkowo dorzucam stronę ze śmiesznymi obrazkami, artykułami, filmikami. Wystarczy podpiąć swoje reklamy, wrzucać regularnie posty i zarabiać. Linki, statystyki itp. na priv

3.Zdjęcia : brak
4.Kontakt : PW
5.Cena : 2gr za fana
6.Sposób zapłaty za przedmiot : Paypal, Bitcoin


RE: Zaplecze 11fp - ponad MILION fanów na sprzedaż - piotrgk4 - 15-03-2019 08:07

Odradzam kupno.
Sprzedający strasznie kombinuje.
Rzeczywiście ładnie przekazał uprawnienia analityka ale bardzo podejrzanie nie chce wrzucić żadnego postu żeby sprawdzić zasięgów.
Zasłania się tym że brak czasu, że to nic nie da i nic nie pokaże itp. Jakby po prostu nie chciał tych fanpagów sprzedać. Masę więcej czasu poświęcił na odpowiadanie niż po prostu wrzuceniu postów...(również proponowałem płatnego wrzucenia postów) Zalecam zachować szczególną ostrożność.

(Już nie mówiąc o dziwnych rzeczach dotyczących ceny. Z wstępnej listy 17k potem była osoba która miała rezerwowane 20k, następnie 22k, po dostaniu analityka mówię że dam maksymalnie 15k mówi mi o 17k, po napisaniu że taka cena wyłącznie kiedy zostanie wrzucony post żeby sprawdzić zasięgi nagle się zgadza na 15k podając paypal do zapłaty)

(To jak kupowanie samochodu. Pokazuje Ci przeglądy, jakieś dane ale nie pozwala wsiąść za kółko i dać Ci się przejechać...)


RE: Zaplecze 11fp - ponad MILION fanów na sprzedaż - PETERILLUSION - 15-03-2019 08:54

Zasięgi masz podane w analityku tak jak wszystkie inne statystyki. Napisałem Tobie ze wrzucenie jednego posta nic nie da, bo jeden będzie miał wejść w link 40 inny 400. Trzeba by dodać kilkanaście postów co najmniej żeby wyciągnac śriednią a ostatnie posty nie są sprzed roku tylko sprzed tygodnia. Nie sprzedam to zostawię i tyle. Kupiłem i sprzedałem trochę fp na przestrzeni lat i zawsze każdemu z kim robiłem transakcje czy mnie osobiście wystarczał w zupełności analityk i mogę dać kontakty do kilkunastu osób żeby wystawiły opinie skoro coś sugerujesz. Nie muszę się zgadzać na propozycje Twojej ceny jak i wrzucania postów na wszystkie fp.


RE: Zaplecze 11fp - ponad MILION fanów na sprzedaż - piotrgk4 - 25-03-2019 16:28

Kupiłem fanpage Smile

Cena mnie zadowoliła, transakcja też przeszła bez problemu, kontakt stabilny wszystko w porządku Smile


RE: Zaplecze 11fp - ponad MILION fanów na sprzedaż - PETERILLUSION - 25-03-2019 16:31

Temat można zamknąć.


Zaplecze 11fp - ponad MILION fanów na sprzedaż - Hybrid1990 - 25-03-2019 16:33

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.