Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Użyczenie budynku pod działalność - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Użyczenie budynku pod działalność (/Temat-Uzyczenie-budynku-pod-dzialalnosc-161583)



Użyczenie budynku pod działalność - supercola - 14-03-2019 23:46

Witam,
Mam takowe pytania..
Jako, że staram się o dotację to potrzebuje dokumenty dotyczące lokalu, w którym będzie wykonywana działalność.. Mieszkam u rodziców, posiadamy garaż, lecz jest dość duży, a mi nie będzie aż tyle miejsca potrzebne, działalność będzie związana bardziej z dojazdami do klienta i tam korzystania z jego prądu.

Problem nawet nie duży wpisać umowę na użyczenie tego garażu, ale.. na dodatek bym musiał pewnie specjalnie pod ten garaż montować licznik pod swoją firmę jak mniemam, co wiąże się pewnie z dodatkowymi sporymi kosztami, zmiana taryfy, etc.. Raczej rozdzielenia tego nie ma możliwości, więc pozostaje postawienie garażu blaszanego 3x5m. Kiedyś z tego co wiem było coś takiego, że od bramy już się jakoś płaciło podatek od metra pod działalność ? W sensie za sam dojazd do garażu.. Jak to teraz wszystko wygląda ?

Jeśli mam garaż blaszany i w nim brak instalacji to chyba nikt mnie nie będzie zmuszał, żebym tam instalował tą instalację, prawda ? Smile
Kwestia tego czy mają jakieś wymogi co do wielkości budynku gospodarczego pod działalność..
Proszę o jakieś szczegółowe informacje, jak ma ktoś doświadczenie, otwierał firmę i byłby w stanie pomóc to Prosiłbym o wiadomość w wiadomości prywatnej, Pozdrawiam i czekam na odpowiedź.


Użyczenie budynku pod działalność - Hybrid1990 - 03-12-2020 20:35

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.