Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ankiety i Fireads - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Ankiety i Fireads (/Temat-Ankiety-i-Fireads-161456)



Ankiety i Fireads - Ravage89 - 06-03-2019 13:17

Witam, pewnie kolejny tego typu tego typu temat, no ale wydaje mi się to najlepsze miejsce na tego typu wątek Smile. Zarabianiem w internecie zainteresowałem się 2 lata temu. Od roku zacząłem działać w tym temacie. Na początek wybrałem ankiety, mam około 20 stronek (popularne, prolific, clixsense, GTM, itp)z których zarobiłem w zeszłym roku 1050zł.

Chciałem pójść o krok dalej i dodać kolejny sposób na zarabianie online. przewertowałem opcje od bukmacherki, opcji binarnych, buxow, SEO i stwierdziłem, że chyba najlepsze będą programy partnerskie (najwięcej osób je polecało) Więc zarejestrowałem się na platformie Fireads.

Problem w tym, że naprawdę jestem ultrazielony jeżeli chodzi o tematy zarabiania w necie, nie rozumiem połowy słów używanych na tym forum. Mimo, ze przewertowałem owe stronki i poczytałem co nieco, nadal praktycznie nic nie wiem na czym to polega, więc teraz kilka moich pytań (proszę o wyrozumiałość Tongue)

1- Na czym polega zarabianie np. poprzez kampanię Microsoft CPS - czyli kasa za sprzedaż. W jaki sposób przebiega sprzedaż? Nie rozumiem zasady działania sprzedaży lub akcji za którą naliczane są pieniądze. Lub np. kampanii erotycznych, bankowych. Jakie są moje zadania? Muszę zakładać konta w serwisach reklamować serwis na jakiś stronach, forach spamować z kilku kont, co muszę robić i przez jak długi czas?

2- Jak potwierdzić taką akcję? Skąd zlecający usługę wie, że została ona wykonana?

3 - Trzeba zakładać kilkanaście maili każdy do innej kampanii, żeby nie spamowały mi mojej osobistej poczty?

To chyba tyle na początek, Pozdrawiam


RE: Ankiety i Fireads - patttson - 06-03-2019 15:54

Na początek to nie możesz sam wykonywać akcji z własnego linku Wink Co do zaliczania leadów, nie martw się, wszystko przebiega na FA prawidłowo. CPS działa tak, że promujesz link i dostajesz procent od sprzedaży, czyli przykładowo reklamujesz na FB jakąś kampanię CPS - ktoś wejdzie z Twojego linku i kupi coś za 100PLN - wtedy Ty dostajesz dany procent z tego zakupu (zależny od kampanii) np. 5% czyli 5 PLN


RE: Ankiety i Fireads - buciu52 - 06-03-2019 17:21

Tak jak napisał kolega wyżej - nie możesz wykonywać akcji ze swojego linku, Ty masz promować daną kampanie a nie ją sztucznie podbijać Smile Zlecający wie wszystko, nie musisz się o nic martwić. CPS - Cost Per Sale. Dostaniesz daną kwotę lub procent z zysków gdy osoba z Twojego linku dokona zakupu. CPA - Cost Per Action, zarobisz gdy ktoś z Twojego linku wykona daną akcję np. rejestracja oraz potwierdzenie e-maila.


RE: Ankiety i Fireads - Ravage89 - 06-03-2019 19:29

Heh, nadal nic nie rozumiem Tongue. Co to znaczy z mojego linku? Ja mam tylko konto nic więcej. W kampaniach są podane jakieś linki do promocji i tyle. Chodzi o promowanie czytaj spamowanie z mojego konta np. przez FB? Nie widzi mi się ogólnie robienie czegokolwiek z mojego maila/konta chyba, że miałyby to być fejk konta ,ale takie to zaraz usuwają.


RE: Ankiety i Fireads - Guxinimod - 06-03-2019 19:55

(06-03-2019 19:29)Ravage89 napisał(a):  Heh, nadal nic nie rozumiem Tongue. Co to znaczy z mojego linku? Ja mam tylko konto nic więcej. W kampaniach są podane jakieś linki do promocji i tyle. Chodzi o promowanie czytaj spamowanie z mojego konta np. przez FB? Nie widzi mi się ogólnie robienie czegokolwiek z mojego maila/konta chyba, że miałyby to być fejk konta ,ale takie to zaraz usuwają.

Z twojego linku to znaczy właśnie z linku do promocji, każdy użytkownik ma inny link, żeby było wiadomo od kogo został zdobyty lead. Nie ze swojego konta, tylko z fejkowych. Zaraz nie banują, jeśli się umiejętnie prowadzi. Do tego fejk snapchat, fejk instagram, fanpage, grupy.


RE: Ankiety i Fireads - Ravage89 - 06-03-2019 21:20

Grubo... czyli pewnie po założeniu tego wszystkiego zaczyna się zarabiać cokolwiek w przeciągu 2 miesięcy o ile potrafi się dobrze zareklamować usługi, wiedzieć gdzie i jak i o ile nie usuną kont. Ok, to chyba nie dla mnie. Za skomplikowane Tongue Dzięki za odpowiedzi

Można zamknąć


RE: Ankiety i Fireads - Guxinimod - 06-03-2019 21:31

(06-03-2019 21:20)Ravage89 napisał(a):  Grubo... czyli pewnie po założeniu tego wszystkiego zaczyna się zarabiać cokolwiek w przeciągu 2 miesięcy o ile potrafi się dobrze zareklamować usługi, wiedzieć gdzie i jak i o ile nie usuną kont. Ok, to chyba nie dla mnie. Za skomplikowane Tongue Dzięki za odpowiedzi

Można zamknąć

No to idąc twoim tokiem myślenia nie masz co liczyć na większe zarobki niż te 1000zł na ankietach przez cały rok i chyba tak musi zostać, bo z twoim nastawieniem nie wróżę Ci sukcesów w afiliacji. Sam ciągle raczkuję, ale wolę się w tym rozwijać, próbować nowych metod itd niż klikać w ankiety, które nie dają możliwości rozwoju.


RE: Ankiety i Fireads - twardy - 06-03-2019 21:41

(06-03-2019 21:20)Ravage89 napisał(a):  Grubo... czyli pewnie po założeniu tego wszystkiego zaczyna się zarabiać cokolwiek w przeciągu 2 miesięcy o ile potrafi się dobrze zareklamować usługi, wiedzieć gdzie i jak i o ile nie usuną kont. Ok, to chyba nie dla mnie. Za skomplikowane Tongue Dzięki za odpowiedzi

Można zamknąć

Skad to zwatpienie ziomus? Nawet nie sprobujesz? Taka miekka faja jestes? Lol
Na fireads masz nawet darmowego mentora

https://zarabiam.com/Temat-Pomoc-w-zarabianiu-by-Atomic-Mentoring-160845


RE: Ankiety i Fireads - buciu52 - 06-03-2019 22:25

Afilacja daje dużo większe pole do popisu niż ankiety. Nie trzeba 2 miesięcy żeby zarobić, jest multum kampani do promowania i jeszcze więcej sposobów promocji. Tutaj liczy się kreatywność Smile