Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Znikające pieniądze z konta - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Znikające pieniądze z konta (/Temat-Znikajace-pieniadze-z-konta-161340)



Znikające pieniądze z konta - Zarobiony_Koles - 27-02-2019 19:01

Posiadam konto w santanderze, trzeci raz już mi coś pobrało pieniądze z konta..
[Obrazek: fgfggggggg-1551289985.png]

Nie wiem czy zapisałem się do subskrypcji ale trzeci raz taka akcja miała miejsce. W między czasie wyrobiłem nową kartę, dupliakt bo stara uległa zniszczeniu i nie wiem czy to jest taka sama karta tylko w nowym wydaniu czy z innym numerem :/

Jakieś rady co zrobić aby nie pobierało mi opłaty z konta


RE: Znikające pieniądze z konta - precell - 27-02-2019 19:38

Ja na Twoim miejscu udałbym się do najbliższej placówki banku, aby rozwiązać problem. My Ci raczej nie pomożemy :-)


RE: Znikające pieniądze z konta - Itachi198 - 27-02-2019 20:10

Podejrzewam, że ktoś ma zdjęcia obu stron Twojej karty płatniczej i robi sobie zakupy regularnie xD (np na aliexpress)
Wyzeruj limity na karcie, powinno pomóc. Karta będzie pewnie do wymiany, ale tj kolega wyżej napisał, udaj się do banku dla pewności.

Powodzenia!


RE: Znikające pieniądze z konta - BlueYes.eu - 27-02-2019 20:19

Zadzwoń na infolinię i zapytaj - najprostsze rozwiązanie.
I zgłoś na infolinii niezarejestrowaną transakcję i,że chcesz ją wstrzymać o ile nie poszła już sesją.


RE: Znikające pieniądze z konta - rachman - 27-02-2019 20:45

Wyłącznie walić do banku zgłosić nieautoryzowane transakcje i poprosić o zablokowanie tego typu transakcji albo poradę / informacje jak w przyszłości tego uniknąć bo my tu możemy tylko pogdybać Wink


RE: Znikające pieniądze z konta - Zarobiony_Koles - 27-02-2019 21:06

Dziękuje, chodziło m itylko o radę co z tym zrobić. To jest trzecie pobranie, kwota całkiem podobna.. Oby nie było potrzeby nowej karty, bo w piątek nowa mi przyszła...


RE: Znikające pieniądze z konta - Yani - 18-04-2019 11:54

I ty pytasz tu zamiast dzwonić do banku ?


RE: Znikające pieniądze z konta - records2002 - 04-07-2019 22:08

Ja na Twoim miejscu udałbym się do najbliższej placówki banku, aby rozwiązać problem. My Ci raczej nie pomożemy


Znikające pieniądze z konta - Hybrid1990 - 07-07-2019 06:18

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.