Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bartek | MF - Oceny transakcji - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Ocena Handlarzy (/Forum-Ocena-Handlarzy-249)
+---- Wątek: Bartek | MF - Oceny transakcji (/Temat-Bartek-MF-Oceny-transakcji-161328)

Strony: 1 2 3


Bartek | MF - Oceny transakcji - Bartek | MF - 26-02-2019 21:21

Przeprowadziłeś ze mną transakcje? Zapraszam do wystawienia opinii.

GG:


RE: Bartek | MF - Oceny transakcji - Krissu - 26-02-2019 21:21

Polecam, wszystko ok! Smile


RE: Bartek | MF - Oceny transakcji - MaLiN - 26-02-2019 22:55

Pierwsza transakcja przebiegła pomyślnie.


RE: Bartek | MF - Oceny transakcji - Domenabiznesowa - 15-03-2019 07:32

Opłacona transakcja. Reklama nie doszła do skutku. Bartek twierdzi, że Facebook zmienił zabezpieczenia. Obiecywał zwrot pieniędzy od dłuższego czasu i cisza. Loguje się widzę na forum często. Proszę nie robić Tym Panem interesów.

Chyba, że odda w ciągu 48h to zwrócę honor. Na chwilę obecną proszę administrację po wszystkim o bana dla tego Pana


RE: Bartek | MF - Oceny transakcji - Ryży - 15-03-2019 11:49

@[Majka] ma co robić na forum Smile
@[Domenabiznesowa] wysłałeś pieniądze komuś kto jest od 2 tygodni na forum i ma same posty typu "proszę o kontakt" ?


RE: Bartek | MF - Oceny transakcji - Domenabiznesowa - 15-03-2019 11:55

(15-03-2019 11:49)Ryży napisał(a):  @[Majka] ma co robić na forum Smile
@[Domenabiznesowa] wysłałeś pieniądze komuś kto jest od 2 tygodni na forum i ma same posty typu "proszę o kontakt" ?


Kasę wysłałem dawno temu. Kto wiedział.


RE: Bartek | MF - Oceny transakcji - szkrot - 15-03-2019 11:56

Zobaczcie ze w moim temacie ,to kolejny typ co umoralnia innych ,potem prosi o pożyczkę capitana a jak ten odmawia ,to takie cuda na patyku sie dzieja ,ewidetnie oszuści wchodzą na,tematy oszustów i udają uczciwych by zmylic ludzi


RE: Bartek | MF - Oceny transakcji - Ryży - 15-03-2019 12:04

@[szkrot]teraz pijesz do mnie bo nie rozumiem? Nie przypominam sobie żebym pisał u ciebie w temacie a na temat umoralniania to tu dałem tylko jasny sygnał że nie wysyła się pieniędzy komuś kto jest kilka godzin na forum - chociaż sam stażem nie grzeszę


RE: Bartek | MF - Oceny transakcji - szkrot - 15-03-2019 12:20

Bartek i blue


RE: Bartek | MF - Oceny transakcji - paula2017 - 15-03-2019 12:35

Jesteście sami sobie winni. nie czytacie profilu osoby z którym robicie interesy więc bardzo dobrze wam tak!! Pisałam kilka dni temu
https://zarabiam.com/Temat-Weryfikacja-sms-Bez-ograniczen-161342#pid1836576
Ze to oszust to nikt sobie z tego nic nie robił... więc teraz macie...