Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czy się stoi, czy się leży eurodolar się należy! - mój dziennik - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Czy się stoi, czy się leży eurodolar się należy! - mój dziennik (/Temat-Czy-sie-stoi-czy-sie-lezy-eurodolar-sie-nalezy-moj-dziennik-160928)

Strony: 1 2 3 4 5 6


Czy się stoi, czy się leży eurodolar się należy! - mój dziennik - kamys0 - 01-02-2019 16:13

Na początku to chciałam serdecznie przywitać się ze wszystkimi użytkownikami tego forum, a także ludźmi niezalogowanymi a odwiedzającymi.

Każdy w tym dziale prowadzi własny dzienniczek i opisuje swoją przygodę z ankietami, więc pomyślałam sobie, że dlaczego nie ja? Może ktoś inny przeczyta tym razem mój dzienniczek i postanowi coś zmienić w swoich zarobkach?
Jestem na tym forum już od listopada 2018 i z początkiem tego miesiąca zaczęłam się obracać w tej tematyce. Właściwie to trafiłam przez wyszukiwarkę przypadkiem tutaj na jeden z dzienniczków i tak powolutku zaczęłam wszystko czytać, ogarniać. Oczywiście, że na początku miałam dużo wątpliwości, bałam się jak każdy gdziekolwiek podać dane itd. Jednak z czasem zobaczyłam, że nie jest to takie straszne.

Dzisiaj mija dokładnie 3 miesiąc, jak działam w ankietach/różnych panelach/aplikacjach. I doszłam do wniosku, że te pierwsze miesiące dla nowicjuszy są najtrudniejsze i najważniejsze. Najtrudniejsze, bo mało się na początku zarabia i szybko można się zniechęcić, dlatego ważne jest, aby nie rezygnować. Ja mam przed sobą realny cel (nowy, wypasiony komputer), na który zbieram pieniądze i nie chcę się poddać. Na szybko mogę tylko napisać, że za te 3 miesiące zarobiłam niecałe 200 zł z różnych paneli ankietowych, ale jestem dobrej myśli co do lutego 2019, ponieważ dostałam się do 3 zamkniętych społeczności + jedno 3-dniowe badanie i jeszcze czekam na zlecone wypłaty.

Będę się tutaj starała co jakiś czas dzielić z Wami moimi radościami i smutkami odnośnie zarabiania w Sieci. Mam nadzieję, że zawrę tutaj jakieś fajne znajomości, tak jak nasza weteranka @11natinka11, dzięki której dużo się dowiedziałam, ale człowiek całe życie się uczy. Pozdrawiam Was wszystkich serdecznie i życzę dużo dobrego! Smile



RE: Czy się stoi, czy się leży eurodolar się należy! - mój dziennik - 11natinka11 - 02-02-2019 06:33

Powodzenia i wysokich zarobków Smile


RE: Czy się stoi, czy się leży eurodolar się należy! - mój dziennik - kamys0 - 02-02-2019 11:19

Na razie nie dziękuję 11natinka11. Dziś jest troszkę wysyp ankiet. Jak się odrobię to na dniach wrzucę coś konkretnego tutaj z mojej działalności Smile


RE: Czy się stoi, czy się leży eurodolar się należy! - mój dziennik - ggusiaja - 02-02-2019 17:13

Dużo ankiet i dużych zysków życzęSmile


RE: Czy się stoi, czy się leży eurodolar się należy! - mój dziennik - Theheero - 02-02-2019 20:35

Jeśli wolno spytać, o co chodzi z tymi „zamkniętymi społecznościami”?
To są jakieś specjalne grupy czy cuś, specjalne ankiety?


RE: Czy się stoi, czy się leży eurodolar się należy! - mój dziennik - kamys0 - 03-02-2019 10:29

@Thereero do zamkniętych społeczności można się dostać tylko przez zaproszenie, które czasem pojawia się w danej ankiecie. Trzeba przejść weryfikację. Na końcu ankiety podajesz swojego mejla i jeśli weryfikacja będzie pozytywna to dostaniesz zaproszenie do danego panelu badawczego, a jest ich trochę np. Domowi Herosi Philipsa, Elekrolux, Foodies $ Moore, Twoja wizja Orange, forum Volkswagena, Future Home itd. Nie jest łatwo się tam dostać, bo te ankiety to swego rodzaju testy niekiedy na j.angielski. Albo już linki są nieaktywne i trzeba kombinować.


RE: Czy się stoi, czy się leży eurodolar się należy! - mój dziennik - wrzochal11 - 03-02-2019 11:31

Cóż, bawiąc się w wypełnianie ankiet można nauczyć się przede wszystkim systematyczności, a ta umiejętność jest potrzebna zawsze, cokolwiek byśmy nie robili Smile
Powodzenia życzę!


RE: Czy się stoi, czy się leży eurodolar się należy! - mój dziennik - EfectiveWork - 03-02-2019 14:15

Kolejne ankiety....Cóż każdy indywidualnie dokonuję wyboru Smile Powodzenia życzę i wytrwałości bo będzie Ci potrzebne.


RE: Czy się stoi, czy się leży eurodolar się należy! - mój dziennik - kamys0 - 03-02-2019 15:07

@wrzochal11 - to prawda. Nie można się poddawać.
@EfectiveWork - akurat nie zajmuję się tylko ankietami Smile


RE: Czy się stoi, czy się leży eurodolar się należy! - mój dziennik - kamys0 - 04-02-2019 12:01

Tylko do dziś zarobiłam ponad 100zł, a to jeszcze nie koniec ze zleconymi wypłatami Smile
[Obrazek: iLzACzu.png]