Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Moc katalogów - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Pozycjonowanie (/Forum-Pozycjonowanie-398)
+--- Dział: Pozycjonowanie i Optymalizacja (/Forum-Pozycjonowanie-i-Optymalizacja-341)
+--- Wątek: Moc katalogów (/Temat-Moc-katalogow-160916)

Strony: 1 2


RE: Moc katalogów - bubu93 - 04-02-2020 00:52

Zależy czy domena na której stoi katalog jest widoczna na jakieś keywordy. Jeżeli jest to imo warto.


RE: Moc katalogów - Oskarqq - 04-02-2020 08:24

Z katalogami jest tak, że większość jest po prostu zasyfiona, a najczęściej link z takiego miejsca nie ma sensu, bo bardziej szkodzi, niż wspiera. Oczywiście jest jeszcze kilka polskich katalogów, które prowadzone są w miarę dobrze i jeśli chcemy mieć zróżnicowany profil linku, to czasem warto kilka linków z katalogów pozyskać.

Tylko tak jak napisałem, większość jest zasyfiona, stąd też przeświadczenie w branży, że katalogi to gówno.


RE: Moc katalogów - trybulski - 22-02-2020 13:51

Katalog to nadal strona internetowa [chyba xD].
Spójrz na nią jak Google.
Duplicate content - ta sama treść wpisu w wielu katalogach.
Strona wypchana słowami kluczowymi.
Spamerskie linki prowadzące do katalogu.

itd...

PS. Gdzieś czytałem, że Pagerank nie jest wyłączony, ale nie jest widoczny dla wszystkich, jedynie wewnątrz Google.


RE: Moc katalogów - mateuszenpl - 04-03-2020 19:15

Działają - czemu by nie? tylko tematycznie Smile


RE: Moc katalogów - bardock3 - 05-03-2020 23:17

czy w 2020 roku korzystacie jeszcze z katalogow? Tongue ja prawie wogole


RE: Moc katalogów - kontars - 08-07-2020 21:45

kiedyś (chyba 2018 rok) dodałem witryny do największego pakietu katalogów, coś około 100, na linkhouse.

zmian nie zauważyłem żadnych wiec nie polecam


RE: Moc katalogów - karolzarabia - 21-04-2021 08:07

Jako dodatek można owszem stosować linkowanie z katalogów o wyższym TR/CF. Ja przeważnie pod tym kątem sprawdzam sobie linkowanie konkurencji i wyłapuje to co lepsze. Ale wiadomo że to już nie jest ten czas, gdy na bazie samych katalogów czy precli można było budować wysokie pozycje stron.


RE: Moc katalogów - itmaster - 21-04-2021 09:24

(07-01-2020 16:48)Oszczędny napisał(a):  Z tych to już chyba tylko interia ma katalog :/

No i Interia również skasowała swój katalog stron. Więc już żaden duży portal informacyjny takiego nie posiada.

Skończyły się chyba też czasy - "link twojej strony w 100 katalogów"


RE: Moc katalogów - Oskarqq - 21-04-2021 09:29

Czasy katalogów skończyły się już dawno temu, aktualnie to tylko i wyłącznie do dywersyfikacji profilu linków i tyle.


RE: Moc katalogów - karolzarabia - 21-04-2021 10:45

Kilka wartościowych jeszcze się ostało - katalog.di.com.pl, katalog.gery.pl plus trochę zadbanych z grupy dodaj-strone.com.pl - ale to już tylko i wyłącznie w celu dywersyfikacji profilu linków jak wspomniał @Oskarqq