Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Brak pomysłu na zarobek/jak zacząć? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Brak pomysłu na zarobek/jak zacząć? (/Temat-Brak-pomyslu-na-zarobek-jak-zaczac-160854)



Brak pomysłu na zarobek/jak zacząć? - limeq - 29-01-2019 00:22

Siemka, mam 17 lat , chodzę do technikum informatycznego , interesuje się grafiką tworzeniem stron/programowaniem ogólnie informatyka ale w stopniu amatorskim ,ale dlaczego w ogóle to pisze? Brakuje mi pomysłu jak zarobić i staram sie wykorzystywać w tym celu to czym się interesuje, ponieważ : ankiety,buxy to strata czasu dla mnie a co do subsms i ogólnie tego typu programów nie czuje się zbyt dobrze moralnie + robię to na siłę albo może mam za mało wiedzy w tej dziedzinie . Prosiłbym o pomoc w określeniu właściwej ścieżki/kierunku zarabianiu (dodam jeszcze, że czytam to forum od kilku lat ale dalej jestem początkujący w zarabianiu przez internet) Mam nadzieję, że coś zrozumiecie z moich wypocin Big Grin Pozdro


RE: Brak pomysłu na zarobek/jak zacząć? - rachman - 29-01-2019 01:41

Dział poradniki i dzienniki. Potem wróć z konkretnymi pytaniami najlepiej Wink
Na razie to mozna Ci proponować to czy tamto... ale skoro tyle lat czytasz i nic Cię nie wciągło to nic nowego się nie wymyśli...
Musisz coś wybrać. Konkretną dziedzine. Próbować długo. Zadawać przy tym pytania a nie - "co ja mam robić" ... Zaplecze masz jeśli czaisz stronki. Wybierz temat, stronkę zrób i eksperymentuj. Możesz też innym małe usługi świadczyć nim zacznie strona zarabiać. Ogłoś się.


RE: Brak pomysłu na zarobek/jak zacząć? - zimne07 - 29-01-2019 13:06

Stawiasz stronke pod programy partnerskie i lecisz w seo/promowanie jej Idea