Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czy da się na tym zarabiać - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Czy da się na tym zarabiać (/Temat-Czy-da-sie-na-tym-zarabiac-160601)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Czy da się na tym zarabiać - lamar6 - 10-07-2019 16:38

(10-07-2019 16:11)czainik111 napisał(a):  Pisząc wreście to chyba na to czekałeś ?
Na dzień dzisiejszy nie wypłaca, aplikacja działa, co dalej najbliższe dni pokażą...


Udział w tego typu programach świadomie - z nastawieniem, że wiem, że to piramida i że się zapadnie kiedyś jest jak najbardziej OK i oczywiście można na tym zarobić o ile wyjdzie się z tego szamba przed upadkiem.

Niestety te programy służą głównie naganiaczom do naciągania nieświadomych ludzi oraz tworzą jakieś patologie w świecie krypto. Więc tak, czekałem na upadek Plus Tokena tak samo jak czekam na upadek Cloud Tokena i S Blocka (na co niestety poczekamy sobie jeszcze kilka miesięcy).


RE: Czy da się na tym zarabiać - KryptoHyip - 10-07-2019 17:48

Nie takie niestety, co rynek daje trzeba brać Big Grin
Mi na Plus Token udało się zarobić ok 100% ( 8 tys $) , na cloudzie w gdybym dziś wyszedł miałbym zarobek ok 75%.
Dodam, że poleconych ( poza rodziną na która wysyłam swoje krypto) miałem po ok 2 osoby z minimalnym wkładem.
Skoro można na cloudzie zarabiać ok 25% miesięcznie, bez polecania to dlaczego tego nie robić ?

Namawianie innych i obiecywanie kokosów nie jest uczciwe z czym się zgadzam, dużo ludzi nie wie kiedy wyjść z pociągu.


RE: Czy da się na tym zarabiać - czainik111 - 11-07-2019 13:02

Tak czy siak takie projekty wiążą się z dużym ryzykiem i trzeba mieć tego świadomość.
Jeżeli ktoś chce ryzykować to to robi to, jeżeli nie to szuka czegoś innego.
Jak widać jedni na tym zarabiają drudzy tracą, podobnie i na giełdzie. Tak było tak jest i tak będzie.


RE: Czy da się na tym zarabiać - lamar6 - 13-07-2019 17:02

(11-07-2019 13:02)czainik111 napisał(a):  Tak czy siak takie projekty wiążą się z dużym ryzykiem i trzeba mieć tego świadomość.
Jeżeli ktoś chce ryzykować to to robi to, jeżeli nie to szuka czegoś innego.
Jak widać jedni na tym zarabiają drudzy tracą, podobnie i na giełdzie. Tak było tak jest i tak będzie.

Dokładnie tak - trzeba mieć tego świadomość.
Ale porównanie do giełdy jest nietrafione. Po pierwsze na giełdzie nie tracisz 100% wkładu (takie przypadki są rzadkością), po drugie zasady panujące na giełdzie są raczej jasne dla każdego. Giełda nie podaje, że jest czymś innym.

W przypadku aplikacji jak Plus, Cloud Token czy XBlock z taką sytuacją nie mamy do czynienia. To są piramidy finansowe (od początku zaplanowane, żeby upaść) żerujące na nieświadomości nagonionych ludzi, myślących, że ich środki są bezpieczne bo to jest "portfel" i pod tym płaszczykiem jest to sprzedawane.

Więc faktycznie słowem kluczowym jest "świadomość" i jeśli ktoś świadomie w to wchodzi, zna ryzyko i na tym zarabia to chwała mu za to. Jednak ilość takich uświadomionych ludzi jest marginalna.

Taki X Block dopiero zaczyna, duża szansa, że pociągnie jeszcze kilka dobrych miesięcy, faktycznie ładny % można będzie zapewne z tego wyciągnąć (co nie zmienia faktu, że upadek tej piramidy również będzie mnie cieszył).