Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Portal z filmami oraz telewizja online a legalność . - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Portal z filmami oraz telewizja online a legalność . (/Temat-Portal-z-filmami-oraz-telewizja-online-a-legalnosc-160532)



Portal z filmami oraz telewizja online a legalność . - fidellodelacraux - 11-01-2019 22:41

Witam , od razu zaznacze ze jestem zielony w tym temacie. Mam opcje kupna portalu z filmami oraz telewizja online . Portal emituje okolo milion odslon miesiecznie przy 50 000 unikalnych uzytkownikow . Czy to wg was duzo ?? Ile realnie moze byc wart taki serwis ?? I najwazniejsze pytanie . Wiem ze takich stron są setki ,ale czy to w 100 % legalnie prowadzic taki portal ?


RE: Portal z filmami oraz telewizja online a legalność . - rachman - 11-01-2019 23:09

Myślę że by było legalnie to zależy czy same linki do filmów będą czy filmy - jakaś licencja umowa czy zgoda powinny być.
TV to nie wiem ale chyba też jakieś licencje powinny być.


RE: Portal z filmami oraz telewizja online a legalność . - Juniorek - 11-01-2019 23:35

A jesli beda to tylko linki prowadzace do np zalukaj? To legalne czy tez wchodzi juz jako rozpowszechnianie :-P?


RE: Portal z filmami oraz telewizja online a legalność . - rachman - 11-01-2019 23:41

Kiedyś to było różnie ale kombinowali ze zmianami prawa. Nie wiem jak się to skończyło. Trzebaby zarowno PL jak i unijne prawo sprawdzić przede wszystkim. Raczej ciężko za linki karać ale problemy można jak się ma kasę lub dobrego prawnika zrobić myślę. Nie jestem na czasie za dużo było projektów zmian a do tego te acta itp. też dużo miały namieszać.

Zalukaj nie znam tylko z nazwy więc nie wiem konkretnie ale oni mają legale? Jak tak to myślę że warto napisać ich spytać czy masowe linkowanie sobie "życzą" by nie było wontów Wink


RE: Portal z filmami oraz telewizja online a legalność . - fidellodelacraux - 11-01-2019 23:47

A jezeli chodzi liczbe emisji stron ?? Portal emituje okolo milion odslon miesiecznie przy 50 000 unikalnych uzytkownikow . malo / duzo ?


RE: Portal z filmami oraz telewizja online a legalność . - rachman - 11-01-2019 23:53

Tu nie wiem. Nie pomogę może ktoś inny coś podpowie ale spytaj właściciela o dokładne staty. Współczynnik odrzuceń zerknij itd. nie sama liczba wejść. Na moje oko to sporo ale nie siedzę w tej branży nie wiem jak to się przeklada na zyski...


RE: Portal z filmami oraz telewizja online a legalność . - BlueYes.eu - 12-01-2019 12:19

(11-01-2019 23:47)fidellodelacraux napisał(a):  A jezeli chodzi liczbe emisji stron ?? Portal emituje okolo milion odslon miesiecznie przy 50 000 unikalnych uzytkownikow . malo / duzo ?

Dużo mało to pojęcie względne.
50 unikalnych użytkowników to bardzo dużo a dla niektórych prawie nic.
Bardziej chodzi o aktywności i td.