Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Postowanie ogłoszeń na fb - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Postowanie ogłoszeń na fb (/Temat-Postowanie-ogloszen-na-fb-160276)



Postowanie ogłoszeń na fb - suedomsa - 27-12-2018 21:43

Poszukuję osoby do postowania ogłoszeń na grupach sprzedam zamienię na facebooku

Ja dostarczam tekst i zdjecia osoba ma zajac sie dodawaniem do grup wg kryteriow np. grupa która w nazwie ma "sprzedam zamienie" oraz ma przykladowo minimum 5000 członków.

Mogą być to oczywiscie osoby które są w posiadaniu kont facebook i korzystaja z ninjablaster, facepostera lub innych narzędzi - interesuje mnie jedynie żeby reklamy fizycznie pojawiły się w grupach i nie były za chwilę zbanowane - ja po prostu nie mam już na to czasu

Proszę podawać w informacji jaką ilość postów i w jakiej cenie w ciągu tygodnia jesteś w stanie wykonać

mile widziana faktura vat

odpowiedzi w komentarzach lub PW


RE: Postowanie ogłoszeń na fb - twardy - 27-12-2018 21:58

Napisz do niego

https://zarabiam.com/User-suedomsa-85376

Na spamie sie zna jak nikt inny.


RE: Postowanie ogłoszeń na fb - suedomsa - 27-12-2018 22:01

hehehh, pisze powaznie nie mam czasu się w to bawić a ktoś może sobie zarobić nie jednorazowo tylko na dłuższą metę Wink

zapraszam z konkretnymi ofertami


Postowanie ogłoszeń na fb - Admin - 14-09-2019 15:48

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.