Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
prelude - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: prelude (/Temat-prelude-160155)



prelude - MistGun - 19-12-2018 23:59

Cześć,
Jakiś czas temu nawiązałem współpracę z użytkownikiem @[prelude] który nie wywiązał się z umowy.
A więc, znalazłem jego temat o tym, że szuka kogoś do pisania tekstów (w sumie bardziej redagowanie). Stwierdziłem że do niego napiszę, i po małej próbie zgodził się.
Umówieni byliśmy na 5 zł za 1500 znaków. Napisałem dla niego 3 artykuły, każde miało 3000<x<4500. Czyli wychodzi że należy mi się 30 zł. Z powodów osobistych nie miałem dostępu do internetu przez tydzień/dwa. Kiedy wróciłem, i napisałem mu że już nie mogę pisać, i chcę zapłaty za napisanie teksty (było to 14.11), wtedy kontakt się całkowicie urwał, mimo że użytkownik nadal wchodzi na forum. 09.12 mu się przypomniałem lecz nadal bez odpowiedzi.
Nie jest to duża kwota, lecz stracony czas jest bezcenny, odradzam jakichkolwiek transakcji z tą osobą.
Nadal mam większość wiadomości, więc mogę wysłać ss'y.


RE: prelude - Majka - 20-12-2018 08:33

Mist wstaw jakieś dowody proszę.

@[prelude] co się dzieje?


RE: prelude - prelude - 20-01-2019 13:23

jezus maria...zaraz to załatwię, po prostu przepraszam, życie.. i nie ma tu się co tłumaczyć, po prostu w tej sprawie zawaliłem, jedyne co mogę napisać, to to, że na forum jestem po bardzo bardzo długiej przerwie i fakt "bycia na nim" wspomniany przez poszkodowanego to po prostu otwieranie strony forum wraz z kilkudziesięcioma zakładkami otwieranymi przy starcie komputera.

Jeszcze raz przepraszam, lecę to załatwić!

Przelane. Ten sam bank, więc pieniądze już powinny być na koncie MistGun.


RE: prelude - MistGun - 29-01-2019 00:02

Potwierdzam, prelude wysłał przelew, pieniądze mam. Temat może iść do kosza.


prelude - MaLiN - 29-01-2019 14:12

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.