Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Serwery minecraft na których można coś zarobić - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Serwery minecraft na których można coś zarobić (/Temat-Serwery-minecraft-na-ktorych-mozna-cos-zarobic-160129)



Serwery minecraft na których można coś zarobić - Ali3N10 - 18-12-2018 22:49

Cześć, chciałbym zapytać czy znacie jakieś serwery na których administracja zezwala na drobne sprzedaże itemów z gry za realne pieniądze. Swego czasu na pewnym serwerze gracze ogłaszali różne oferty handlu "realnego" na czacie głównym, administracja nie miała z tym żadnego problemu. Szukam jakiegoś "takiego" serwera bo pograłbym w minecraft. Ze świadomością że jeżeli serwer mi się znudzi, będę mógł dostać za grę jakieś drobniaki, będzie mi się grało o niebo lepiej


RE: Serwery minecraft na których można coś zarobić - Vindow - 20-12-2018 18:09

Takie coś łamie EULA tej gry, która zaznacza, że nie można czerpać zysków ze sprzedaży przedmiotów w grze.


RE: Serwery minecraft na których można coś zarobić - PremAccHack - 20-12-2018 19:22

@[Vindow] Nie pisz głupich komentarzy. Tak wogole to po co jesteś na Tym forum? Większość sposobów zarobku na tym forum nie dokonca jest legalnych w świetle regulaminów czy prawa.

Był taki serwer kiedyś że się kopalo na serwerze i można było wygrać ileś tam złotych. Były kilofy co kopaly np po 10 bloków itd
Na całym świecie serwerowym był 1 losowy blok po jego wykopaniu zgarniales wygrana. Nie pamiętam nazwy może dalej jet ten serwer.


RE: Serwery minecraft na których można coś zarobić - skylones - 31-01-2019 17:42

Był to serwer youtubera, Nolifa. Jeżeli dobrze pamiętam, nosił nazwę cashblock czy coś w tym stylu, lecz tego serwera już chyba nie ma. Grałem na nim chyba z pół godziny, potem odechciało mi się kopać.
EDIT: Tak jak mówiłem, serwera nie ma. Była to taka jednorazowa akcja, lub po prostu Nolifowi się to nie opłaciło, więc zaprzestał hostowania go.


RE: Serwery minecraft na których można coś zarobić - VeSteQ - 27-05-2019 20:18

(31-01-2019 17:42)skylones napisał(a):  Był to serwer youtubera, Nolifa. Jeżeli dobrze pamiętam, nosił nazwę cashblock czy coś w tym stylu, lecz tego serwera już chyba nie ma. Grałem na nim chyba z pół godziny, potem odechciało mi się kopać.
EDIT: Tak jak mówiłem, serwera nie ma. Była to taka jednorazowa akcja, lub po prostu Nolifowi się to nie opłaciło, więc zaprzestał hostowania go.

jeżeli by delikatnie go zmodernizować to mogło by się opłacić i to bardzo


RE: Serwery minecraft na których można coś zarobić - VendeN - 31-05-2020 17:59

kiedyś był taki serwer jak cashblock nie wiem czy teraz jest ale na nim kopiąc mogłeś zarabiać.