Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
CHANGELOG - Czyli zmiany na forum ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: CHANGELOG - Czyli zmiany na forum ! (/Temat-CHANGELOG-Czyli-zmiany-na-forum-16011)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: CHANGELOG - Czyli zmiany na forum ! - Admin - 16-03-2014 17:03

Do regulaminu został dodany dodatkowy podpunkt.

7. Uczciwa konkurencja
Kontom oficjalnym oraz osobom bezpośrednio związanym z serwisami zarobkowymi zakazuje się pisania postów w obrębie działów i tematów przeznaczonych dla serwisów im konkurencyjnych.
W obrębie działów przeznaczonych konkretnym serwisom zarobkowym zakazuje się promowania innych, konkurencyjnych serwisów w jakikolwiek sposób.


RE: CHANGELOG - Czyli zmiany na forum ! - Traw3k - 17-03-2014 13:07

Czyli Kiljan nie będzie mógł już latać po wątkach easysubów, instanterów, czy innych firesów i pytać o dane firmy, kapitał zakładowy etc - bo to będzie podpięte pod podwyższy podpunkt? Choć Kiljan czasem przesada, to jednak nie robił tego hobbystycznie, a wydaje mi się - w trosce o użytkowników forum.

Tak samo braknie obiektywnych opinii Karcza na temat innych funkcjonalności serwisu (nie zostawiał tam żadnej reklamy, oprócz swojego awatara z logiem ShareBay, sygnatury)? Bo o ile konta oficjalne rozumiem - chyba z oczywistego względu - tak osoby prowadzące te serwisy prywatnie są zwykłymi ludźmi, z własnym zdaniem/opinią.
A teraz mają siedzieć tylko w swoich grajdołkach (działach) i nie wychodzić poza nie?

Jak Kijanki otworzą FireForex to Kiljan automatycznie nie będzie mógł pisać w tematach o Forexie, bo "uczciwa konkurencja". Czy ja tutaj czegoś nie rozumiem? Xpokerface


RE: CHANGELOG - Czyli zmiany na forum ! - daniel42na - 17-03-2014 13:12

Tak, nie rozumiesz.


RE: CHANGELOG - Czyli zmiany na forum ! - Traw3k - 17-03-2014 13:14

OK, właśnie widziałem jak mnie wyśmialiście na czacie. Dzięki za poinformowanie. Smile


RE: CHANGELOG - Czyli zmiany na forum ! - Kiljan - 17-03-2014 13:15

hmmm na dobrą sprawę dotyczy to mentorów, oraz lojalnych użytkowników, bo przecież każdy kto jest w serwisie na umowę no to nie da się ukryć jest z serwisem bezpośrednio związany Lol No cóż, przed easysubem ostrzegałem nikt mnie nie posłuchał, kiedy zacząłem pytać o to w jaki sposób fires mogło zostać w ciągu jednego dnia przejęte to już mamy nowy punkt w regulaminie... taka o ciekawostka Big Grin

ps. według tego punktu to każdy kto udziela się w temacie serwisu nie może mieć innej sygnaturki niż tego serwisu bo to już podchodzi pod punkt Lol


RE: CHANGELOG - Czyli zmiany na forum ! - yazir - 17-03-2014 13:18

Bardziej chodzi o sytuacje typu. Mamy naszego Kiljanka, który skacze po tematach i szuka ciekawego. Znajduje temat "Nowy serwis - ubersubskrypcje.pl" wpada i zaczyna reklamować fajersuba jako cudowne dzieło 3 ojców które jest milion razy lepsze niż cokolwiek innego.


RE: CHANGELOG - Czyli zmiany na forum ! - daniel42na - 17-03-2014 13:24

To ma zapobiec konfliktom na forum i tyle. Wiele osób myśli że jak nie ma zakazu "nie można" to im można. Na pewno wniesie więcej dobrego niż złego. Nie chodzi o lojalnych użytkowników tylko o współpracowników i o osoby skłonne do różnego rodzaju hejtów i zbędnych prowokacji, chodzi o fanatyków danego serwisu którzy wszelkimi siłami wielbią swoich a gardzą innymi - takich jest masa, a ich wypowiedzi nic nie wnoszą tylko zamieszanie.

Chodzi też o osoby które lubują się w pasożytniczym promowaniu swojego serwisu w tematach innych, szczególnie nowych lub upadających serwisów. Osoby takie jak ty kiljan nie wiem czemu protestują, wbrew pozorom to przecież będzie służyć i wam.


RE: CHANGELOG - Czyli zmiany na forum ! - MrocznyKILL - 31-03-2014 10:01

Bardzo ubolewam nad zniknięciem rankingów nie wiem jak innym lecz bardzo mi ich brakuje smutny


RE: CHANGELOG - Czyli zmiany na forum ! - Admin - 31-03-2014 10:15

Mroczny których może uda mi się je przywrócic?


RE: CHANGELOG - Czyli zmiany na forum ! - MrocznyKILL - 31-03-2014 10:18

Postów i reputek zawsze ciekawiło mnie kto najbardziej się udziela a teraz zostaliśmy pozbawieni tych informacji.

edit: coś nie tak jest z "Użytkownicy przeglądający ten wątek:" ... jeden z moich tematów odwiedza setki osób dziennie wiem po liczniku wyświetleń a do niego mam większe zaufanie poza tym temat ma mnóstwo gości z google ponieważ dla wielu fraz związanych z prezentowanym tam serwisem jest na pierwszych pozycjach więc goście na pewno są... ciągle temat obserwuje kilka/ kilkanaście osób a "Użytkownicy przeglądający ten wątek:" wskazuje na 0 osób nawet często mnie nie uwzględnia... przy dobrych wiatrach widać mnie i 1 gość Tongue