Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nauka pisania tekstów 350-400 slow - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Nauka pisania tekstów 350-400 slow (/Temat-Nauka-pisania-tekstow-350-400-slow-160086)



Nauka pisania tekstów 350-400 slow - Juniorek - 17-12-2018 06:19

Czesc, chcialbym podszkolic sie w pisaniu tekstow SEO na strony jakies artykuly na blogi i podobne takie. Czy jest jakis serwis gdzie moglbym probowac dla kogos cos napisac za jakies grosze? Moze ktos z Was tutaj ma jakis dobry temat ale nie chce sie pisac? Chetnie to zrobie w celach naukowych, pisanie unikatowych dobrych tresci to cos czego potrzebuje sie nauczyc Smile


Nauka pisania tekstów 350-400 slow - Legionista93 - 17-12-2018 06:39

Sprawdź textbrokers sobie ;-)

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka


RE: Nauka pisania tekstów 350-400 slow - Juniorek - 17-12-2018 08:22

Hm ciekawa propozycja oczywiście dziekuje za nia jednakze tam trzeba juz umiec pisac dobre teksty a mnie chodzilo na poczatek przyjac z 3-4 teksty od uzytkownikow tego forum ktorzy maja w tej kwesti doswiadczenie i mogliby mi udzielic opinii i porady co mozna poprawic i czy moje teksty sa dobre Smile


RE: Nauka pisania tekstów 350-400 slow - Agik - 18-12-2018 10:09

Na portalach społecznościowych jest wiele grup, do których możesz dołączyć. Tam ludzie poszukują chętnych do napisania krótkich tekstów pod SEO. Może akurat znajdziesz coś, co Cię zainteresuje.


RE: Nauka pisania tekstów 350-400 slow - Yabuza - 18-12-2018 17:54

Zapraszam na PW. Ja potrzebuje trochę tekstów Seo. Pomogę Ci w nauczeniu pisania takich tekstów, a też przy okazji skorzystam Smile


RE: Nauka pisania tekstów 350-400 slow - Juniorek - 19-12-2018 18:05

Dobra, zlapalem juz kilka kontaktow w takim razie do pisania wiec mamy co robic Big Grin moze ktos inny chcialby jeszcze nauczyc sie jak pisac dobre teksty artykuly na bloga SEO? Moglibysmy jakas grupke ogarnac i wszyscy po trochu cos dolozyc aby wytworzyc ten jeden wspanialy artykul Big Grin

Ah zapomnialem dodac, na tym textboker dostalem 3 punkty i w liscie zlecen nie ma ani jednego ktore moglbym wykonac... Tak malo tam uzytkownikow jest czy o co chodzi?