Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Walka o $$$ [Ogads] - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Walka o $$$ [Ogads] (/Temat-Walka-o-Ogads-160045)

Strony: 1 2


RE: Walka o $$$ [Ogads] - MoneyNinja - 11-03-2019 20:36

(11-03-2019 19:41)bossos napisał(a):  Zdradzisz w jaki sposób pozycjonujesz?I jak długo to robisz?I co to za syzyfowa praca? Wink

Myślę że obecne wyniki w google to efekt pozycjonowania zakończonego mniej więcej 2-3 tygodnie temu.
Sposób pozycjonowania to nic odkrywczego raczej to co wszyscy czyli backlinki, artykuły, web2.0, profile, edu

A co do syzyfowej pracy to po prostu źle wykonywane pozycjonowanie tudzież pozycjonowanie w złych miejscach.

Pozdrawiam i dziękuje za udzielenie się w temacie Smile


RE: Walka o $$$ [Ogads] - MoneyNinja - 18-03-2019 18:16

[Obrazek: umgJA2s.png]
*w grafice przez moje niedopatrzenie nie zmieniłem week1 na week2.
Jako że jestem leniem to już tego nie poprawiam Jerk




Witam w 2 tygodniu po odrodzeniu dziennika Smile

Mijający tydzień można podsumować jednym słowem: PROGRES

Bardzo, bardzo powolny ale jednak progres Lol.

W tym tygodniu (a dokładnie 2-3 dni temu) 2 najważniejsze frazy wpadły do top10 google w USA imprezaimprezaimpreza

[Obrazek: Abf9EaO.png]

Niestety ku mojemu zdziwieniu ruch na stronie jest mierny pokerfaceUndecided

[Obrazek: XxhEzpp.png]

Nawet nie udało się zanotować 10 użytkowników w ciągu dnia.
Jak na nisze z potencjałem wyszukiwania 5-7k spodziewałbym się większego ruchu.
Tłumaczę to sobie tym że strona dopiero co wskoczyła do top10 i nie ma tam nawet stabilnej pozycji. Miał ktoś podobne doświadczenia?

Pozdrawiam i dziękuje wszystkim, którzy śledzą i czytają Lol



RE: Walka o $$$ [Ogads] - MoneyNinja - 26-03-2019 19:43

[Obrazek: 2R9k6GN.png]

Witam w 3 tygodniu po odrodzeniu dziennika

Mijający tydzień można podsumować sześcioma słowami: CAŁY CZAS DO PRZODU, STARAMY SIĘ

JerkJerkJerk

Zarobki dalej bardzo słabe, dodatkowo mniejsze niż tydzień temu ale NIE PODDAJEMY SIĘ!
Zwłaszcza że z każdym tygodniem ruch na stronie zwiększa się. W ciągu tygodnia bywało z tym różnie bo w jeden dzień potrafiły być 3 odwiedziny a w inny 13.
Koniec końców kolejny rekordowy tydzień jeśli chodzi o ruch na stronie.
Żeby nie było tak pięknie to zdaje sobie sprawę z tego że raczej mizernie wygląda ten ruch ale jak mówię z każdym tygodniem ciut lepiej Tongue.

Wykres pokazujący ruch na stronie w ujęciu tygodniowym:
[Obrazek: jTde6o9.png]

[Obrazek: giphy.gif]


Co do serpów, to jak można było się spodziewać te będące
najwyżej strasznie dużo tańczył (albo skakały tak jak ten pies wyżej Jerk) w tym tygodniu ale finalnie
na dzień dzisiejszy wróciły do top10 - co cieszy a na dodatek do top 10 weszło kilka nowych fraz.

[Obrazek: N4K73iH.png]

Jakie plany? Ciągle noszę się z zamiarem uruchomienia 2-3 nowych stron z dużo większym potencjałem.
Spokojnie nie oznacza to że obecną odpuszczam czy coś, po prostu mam pewne założenia czasowe
i myślę że teraz jest najlepszy okres żeby odpalić nowe strony i dać im czas na posuwanie się ku górze w google.

Jeśli chodzi o podsumowanie tygodnia to tyle... jeśli przeczytałeś mój wpis to bardzo dziękuję i to doceniam Heart



RE: Walka o $$$ [Ogads] - tomek7912 - 26-03-2019 21:43

Bardzo ciekawie dziennik wygląda. Powodzenia, oby się udało jak najszybciej.


RE: Walka o $$$ [Ogads] - MoneyNinja - 26-03-2019 22:45

(26-03-2019 21:43)tomek7912 napisał(a):  Bardzo ciekawie dziennik wygląda. Powodzenia, oby się udało jak najszybciej.

Dzięki wielkie za miłe słowa! Cieszę się że się podoba Smile


RE: Walka o $$$ [Ogads] - MoneyNinja - 02-04-2019 13:34

[Obrazek: DL5jR8k.png]

Witam w 4 tygodniu po odrodzeniu dziennika
(Gdybym wstawiał posty codziennie to prawdopodobnie bym już ich nie wstawiał, takie tygodniowe podsumowania to aż chce mi się robić Idea)

Mijający tydzień można podsumować dwoma słowami: JAKO TAKO

Postęp jest ale bardzo powolny, natomiast nie ma co narzekać. Zawsze progres (nawet najmniejszy) jest lepszy niż brak jakiegokolwiek progresu.

Wejścia na stronę wzrosły, zarobki wzrosły ale dalej to nie są wyniki jakie mnie satysfakcjonują.
Cóż widocznie droga do nich jeszcze daleka, długa i ciężka.
Musze się też przyznać że od ~3 tygodni nie pracowałem nad SEO mojej strony (być może tutaj jest pies pogrzebany)
ale sądziłem że skoro linki średnio 1-3 dziennie indeksują się to taki odpoczynek będzie wskazany.
Chyba pora dolać benzynki Lol.

Serpów tym razem nie pokaże bo skończył mi się pakiecik ale następnym razem powinny już być Tongue.

Natomiast prezentuje ruch na stronie.
Początek tygodnia (pon,wt) były wspaniałe bo wieszczyły naprawdę mega wynik względem poprzedniego tygodnia ale niestety środa a później weekend to był dramat Sad.
Pssst.... Zdradzę ze w tym tygodniu nie jest lepiej

[Obrazek: S7hz8Zx.png]

ale tygodniowo i tak wszystko rosnie:

[Obrazek: UKJtm0e.png]

IDZIE NOWE
Do końca tygodnia chciałbym zakończyć robienie 2. nowych stron-niszówek tak żeby zacząć od przyszłego tygodnia SEO z nimi związane.
Póki co dostałem treści na jedną z nich.

Co do tych nowych nisz to zdradzę że porywam się na jeszcze większe wody. Zobaczymy co z tego wyjdzie, mam nadzieję że się nie utopię TongueTongueTongue.

Pozdrawiam tych co czytają, bardzo mnie to cieszy i życzę wam lepszych wyników w waszych projektach niż te moje obecne Smile



RE: Walka o $$$ [Ogads] - Arczit - 02-04-2019 14:18

Super że widać progres!
Bardzo podoba mi się Twoje podejście od strony czytelności i przejrzystości dziennika, te wstawki graficzne robią robotę Smile

Systematyczności życzę!


RE: Walka o $$$ [Ogads] - adamcio99922 - 02-04-2019 16:08

Cierpliwości i konsekwencji Big Grin
Będzie dobrze!


RE: Walka o $$$ [Ogads] - MoneyNinja - 23-04-2019 14:15

PO PRZERWIE...
22 dni od ostatniego postu, wreszcie mam chwilę czasu i chęci (chociaż ciężko o chęci kiedy z nosa co chwile leci katar...ehh masakra, akurat teraz musiałem się przeziębić). Nie planowałem tej przerwy po prostu tak wyszło że najpierw nie miałem czasu zrobić podsumowania 5 tygodnia, pozniej 6. i się nazbierało. Ten post też nie jest podsumowaniem bo jak widzicie nie ma grafik, to dlatego że jestem jeszcze po świętach u rodziny, a na laptopie nie mam pliku psd.

Zresztą nie ma co podsumowywać, bo obecnie przechodzę przez bardzo słaby okres, frazy które były w top10 i miały ~6k zasięgu, przez co ruch na stronie z każdym tygodniem wzrastał nagle wypadły kompletnie z top100 a ruch zmalał do kilku wejsc na strone dziennie, z tego raczej ciezko zeby wpadalo cos wiekszego. Liczyłem że przez ten czas przerwy to się jakoś unormuje, jednak było to złudne myślenie.

Najgorsze jest to że nie wiem czemu te frazy wypadły bo narzędzia Google mówie że:
[Obrazek: 4mOhFHy.png]

Na razie tyle, w trakcie pisania tego postu zużyłem 2 paczki chusteczek [*]
Do usłyszenia wkrótce