Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
pobieraczek.pl pomocy! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-195)
+--- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-228)
+--- Wątek: pobieraczek.pl pomocy! (/Temat-pobieraczek-pl-pomocy-15986)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: pobieraczek.pl pomocy! - Luq333 - 05-11-2010 17:51

Ja tez to niedawno mialem.Olej ich ja juz czekam miesiac i nic nawet slowka nie spelnili z meili ktore otrzymalem.


RE: pobieraczek.pl pomocy! - omisiu - 10-11-2010 16:54

No i babka mi napisała, że nie ma podstaw aby rozwiązać umowę w ciągu 3m-cy :/ Nawet nie będę odpisywał bo ja to nie żadne pitu pitu :]


RE: pobieraczek.pl pomocy! - Dareczek13 - 10-11-2010 20:24

Była o tym wielka sprawa! Pobieraczek wyłudza w ten sposób od ludzi pieniądze ! I nie musisz się martwic, bo mają taki regulamin, za który brało sie 5 prawników i nie mogli sie dobrze połapac. Sprawa nabrała rozgłosu i wyszło tak, ze NIC , powtarzam NIC nie mogą Ci zrobic.
Tak więc spokojnie i bez nerwów Wink nie zwracaj na nich uwagi xD


RE: pobieraczek.pl pomocy! - omisiu - 10-11-2010 23:26

Teraz czekam na kolejną "pogróżkę" mieli przysłać 3 dni temu bo wtedy minęło 5 dniSmile


RE: pobieraczek.pl pomocy! - Yanke$ - 13-11-2010 13:06

Pobieraczek jest teraz nawet na demotach Smile http://statichg.demotywatory.pl/uploads/201011/1289583205_by_midnight1991_500.jpg


RE: pobieraczek.pl pomocy! - Lubelak - 13-11-2010 20:58

jeśli macie 13-18lat umowa zawarta bez zgody rodzica jest nie ważna
nie masz się czego bać


RE: pobieraczek.pl pomocy! - omisiu - 16-11-2010 07:12

I kolejny bot napisał mi tak:
Cytat:Szanowny Panie Adamskss,

Ze względu na nie wywiązanie się przez Pana do dzisiaj z zawartej z nami umowy z dnia 17.10.2010 będziemy zmuszeni wystąpić przeciwko Panu na drogę sądową w celu wyegzekwowania przysługujących nam wymagalnych należności. Na podstawie ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144 poz. 1204) doszło do zawarcia wiążącej obie strony umowy.

Pozew przeciwko Panu zostanie skierowany do właściwego miejscowo sądu przez współpracującą z nami kancelarię prawną na podany przez Pana podczas zawierania umowy adres:

FAŁSZYWY

Przypominamy, że podawanie fałszywych danych osobowych mających na celu wprowadzenie w błąd drugiej Strony umowy stanowi przestępstwo oszustwa zagrożone karą pozbawienia wolności od 6 miesięcy do 8 lat. Jeżeli podczas rejestracji podali nam Państwo fałszywe dane osobowe (otrzymamy wtedy zwrot listu z pozwem) o popełnionym przestępstwie niezwłocznie zawiadomimy właściwe organy ścigania. Do identyfikacji posłuży nam adres IP, z którego nastąpiło zawarcie umowy oraz jej dokładny czas i data. Polscy usługodawcy internetowi mają obowiązek zapisywania, który z klientów o danej porze korzystał z danego adresu IP, właśnie na wypadek ewentualnych przestępstw lub wyłudzeń dokonanych przez klientów.

Pana adres IP użyty podczas zawierania z nami umowy z dnia 17.10.2010 to 77... W związku z powyższym zastrzegamy sobie prawo do wykorzystania zgromadzonych o Panu danych w celu wyegzekwowania należności wynikającej z zawartej umowy oraz ewentualnego przekazania ich właściwym organom ścigania w przypadku podania fałszywych danych.

Niniejszym pragniemy poinformować, że wyznaczamy Panu ostateczny termin na dobrowolną spłatę zaległości. Jeżeli usługa Pobieraczek5 nie zostanie opłacona w przeciągu 3 dni od dnia otrzymania tej wiadomości, wówczas zainicjujemy czynności prawne opisane wyżej, co wiązać się będzie dla Pana z dodatkowymi kosztami (sądowymi i windykacyjnymi) oraz w wypadku podania fałszywych danych zawiadomieniem właściwych organów ścigania i poniesieniem związanych z tym konsekwencji.


Ale żal. Prosty człowiek by zapłacił bo by się sądu przestraszył:]


RE: pobieraczek.pl pomocy! - Nikita - 16-11-2010 08:23

heh... pobieralam program z tej strony i to sa zlpdzieje i nic wiecej. mnie wysylali wezwanie do zaplaty bo inaczej bedzie sad... olalam to bo na kompie nawet nie mam tego programuTongue dwoma slowami: olej to!Big Grin


RE: pobieraczek.pl pomocy! - cinexik - 16-11-2010 18:56

olej to Smile
moj kuzyn dostal do zaplaty 91zł (jakos tak kolo stówy) i dostawal wszystko na maila.
a ze wyjechal na wakacje na kolo miecha to tak przychodzily i przychodzily i nie odpowieadal az w koncu ucichlo Big Grin


RE: pobieraczek.pl pomocy! - Surlope - 17-11-2010 16:08

Na meile nie odpowiadaj , zgłoś spam i po sprawię. Też ma mi dojść powiadomienie do zapłaty bodajże za 3 dni Tongue. Tylko przerażone dzieci będą im za to płacić hejLol