Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak wypromować bloga lub stronę. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Jak wypromować bloga lub stronę. (/Temat-Jak-wypromowac-bloga-lub-strone-159650)



Jak wypromować bloga lub stronę. - Marcins1996 - 21-11-2018 14:35

Witam. Jestem nowy w temacie zarabiania przez internet. Narazie bawię się w wypełnianie ankiet i prowadzę z tego dziennik na tym forum. Myślałem też o zrobieniu jakiegoś bloga lub strony internetowej i tu jest moje pytanie jak najlepiej wypromować bloga lub stronę żeby ludzie go odwiedzali ? Wiem że trzeba znaleźć temat mało opisywany ale gdy ktoś interesuje się sportem, historią, grami, internetem, komputerami, filmami, muzyką tak jak ja a nie są to tematy niszowe to ciężko pisać o czymś niszowym o czym nie ma się pojęcia. Co o tym myślicie ? Pozdrawiam


RE: Jak wypromować bloga lub stronę. - mysc - 21-11-2018 15:26

Możliwości jest naprawdę mnóstwo, m.in:

- profile w social mediach - np. fanpage na FB, instagram, linkedin, twitter, snapchat
- fora powiązane tematycznie z Twoją stroną
- podcasty, filmiki YT
- reklamy płatne - np. google ads / facebook ads
- wpisy gościnne, wpisy sponsorowane
- komentowanie stron i blogów powiązanych tematycznie
- marketing szeptany
- darmowe pdfy rozrzucane po chomikuj
- udzielanie się na wykopie na konkretnych tagach
- udzielanie sie w grupach fb powiązanych tematycznie

No i oczywiście pozycjonowanie w wyszukiwarkach Smile


RE: Jak wypromować bloga lub stronę. - Marcins1996 - 21-11-2018 15:49

A te tematy którymi się interesuję i je podałem raczej się nie sprzedadzą bo nie są niszą ?


RE: Jak wypromować bloga lub stronę. - patttson - 21-11-2018 15:58

W tematykach które wymieniłeś są nisze, ale fakt, konkurencyjne. Możesz poszukać jakiś mini-nisz, które wiążą się z tematami, które podałeś Wink


RE: Jak wypromować bloga lub stronę. - Marcins1996 - 21-11-2018 16:04

Najbardziej bym chciał prowadzić coś o sporcie ale to niestety raczej się nie przebije heh


RE: Jak wypromować bloga lub stronę. - EfectiveWork - 21-11-2018 16:12

Jeżeli nie wystartujesz i nie będziesz walczył to z pewnością nie osiągniesz sukcesu. Na forum masz mnóstwo informacji, przejrzyj je, przeanalizuj i testuj swoje pomysły Smile


RE: Jak wypromować bloga lub stronę. - sheko12 - 25-11-2018 21:28

Każdą tematykę strony wybijesz w sieci, konkurencja jest dzisiaj wszędzie, fakt, że w jednej branży jest większa, a w innej mniejsza.

Buduj bloga/serwis tematyczny, zainteresuj się pozycjonowaniem i do dzieła.
Pozycjonowanie dzisiaj odgrywa kluczową role pod jednym warunkiem, a tym warunkiem jest cierpliwość.


RE: Jak wypromować bloga lub stronę. - vamph2018 - 26-11-2018 14:18

Na sporcie jak najbardziej można się wybić!
Dla przykładu:
Jesteś fanem klubu Chelsea Londyn. Zakładasz najpierw kanał na YT, w którym nagrywasz analizę przedmeczową, analizę pomeczową, różne ciekawostki, plotki transferowe, tłumaczysz konferencje prasowe itd. Następnie zaś promujesz się na grupach powiązanych z Chelsea Londyn. Zdobywasz widzów, co sprawia, że Twój kanał jest chętniej odwiedzany. Kolejnym krokiem jest choćby blog stricte powiązany z tym tematem. Masz pierwsze grosze więc możesz je zainwestować w reklamowanie bloga. Robisz wszystko aby kupić sobie kibiców. A później? Metod jest wiele. Mój znajomy przy 10tys subskrypcji odpalił swój własny sklep internetowy z rzeczami piłkarskim i teraz zarabia naprawdę dużo będąc w klasie maturalnej.

Kazda nisza jest dobra. Trzeba jedynie mieć pomysł na to, jak ją wypromować


RE: Jak wypromować bloga lub stronę. - pusiaq - 27-11-2018 11:54

Moim zdaniem aktualnie najlepiej inwestować w profile w social mediach - np. fanpage na FB czy też instagrama


RE: Jak wypromować bloga lub stronę. - Agik - 07-12-2018 13:31

Myślę, że możesz zacząć od tego, co lubisz. Wypromowanie strony o tematyce sportowej również jest możliwe. Musisz tylko regularnie przekazywać informacje swoim odbiorcom.