Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Motywacja, ostro do celu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Motywacja, ostro do celu (/Temat-Motywacja-ostro-do-celu-159342)



Motywacja, ostro do celu - gilu777 - 04-11-2018 21:37

Witam serdecznie na moim dzienniku pracy Smile

Jako obserwator i czytelnik na forum od około 4-5 lat.

Dziennik postanowiłem założyć po to by na nowo złapać motywację jaką otrzymałem od tego miejsca kilka lat temu. Dzięki forum zacząłem zarabiać pieniądze online sprzedając na allegro. To forum dało mi motywację do otworzenia własnej firmy i zrezygnowania z pracy na etacie.

Bardzo dziękuję za wszystko <3

Obecnie odczuwam delikatne wypalenie zawodowe i monotonię. Dziennik powstał by na nowo złapać energię, motywację oraz wziąć się do roboty.

Co bym chciał osiągnąć?
1/ systematyczność,
2/ motywację,
3/ alternatywę zarobkową dla firmy,
4/ nauczyć się angielskiego xD

Jak będę zarabiał, albo próbował zarabiać?

1/ sklep internetowy - kończy się proces kodowania, jutro zaczynam uzupełnianie produktów i ruszamy,
2/ forex - od 2 lat uczę się z różnymi skutkami, brak czasu i systematyczności powoduje to, że nie przykładam się do tego,

W czym mogę pomóc forumowiczom?
Myślę, że jestem dobry z pozycjonowania stron. Zajmuję się tym kilka lat i udało się nie jedną stronę wbić na TOPy Wink

Co polecacie do nauki angola od podstawowych podstaw? Smile

Jedziemy z koksem!!!


RE: Motywacja, ostro do celu - patrolpxd - 04-11-2018 22:51

Do nauki angielskiego duolingo.com chyba jedna z lepszych stron w internecie Tongue

A poza tym życzę powodzenia i będę zaglądać Tongue Możliwe, że będę się oddzywać w sprawię pozycjonowania Big Grin

Trzymam kciuki!


RE: Motywacja, ostro do celu - zaklinakase - 05-11-2018 01:37

Jaki asortyment oferujesz w sklepie? Masz wszystko na magazynie, czy w dropie?


RE: Motywacja, ostro do celu - Olszi - 05-11-2018 13:18

Wytrwałości życzę a nie zarobków. Jak będzie wytrwałość i praca to efekty same przyjdą Cool


RE: Motywacja, ostro do celu - Assasinoo - 05-11-2018 17:23

Do nauki języka -> Duolingo, memrise, youtube (są kanały z odcinkami/lekcjami do nauki angielskiego - kilka z nich ciekawych).

Poza tym powodzenia Wink Będę zaglądał.