Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Bux *lub coś innego - Alternatywne zarabianie na rotate4all! (PTP) - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Bux *lub coś innego - Alternatywne zarabianie na rotate4all! (PTP) (/Temat-Bux-lub-cos-innego-Alternatywne-zarabianie-na-rotate4all-PTP-159323)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Bux *lub coś innego - Alternatywne zarabianie na rotate4all! (PTP) - xdax1 - 29-08-2020 19:44

Tak, dosyć dawno, ta strona też już trochę istnieje. Mała stawka, bo zaledwie $0.113/1000, jeszcze odliczyć wejścia niezaliczone i wychodzi dosyć kiepsko. Nawet gdyby rotate słabo zaliczało, to jednak stawka $0.40/1000 robi swoje.
Nie sprawdziłem czy płaci, jest mało popularna i wątpię, że długo wytrwa. Pamiętam, że były nawet jakieś negatywnie opinie i trudno znaleźć dowody wypłat.

Imdbux dzisiaj nadal ładnie i widać wzrosty kliknięć z dnia na dzień Smile
[Obrazek: mpRjb0x.png]


RE: Bux *lub coś innego - Alternatywne zarabianie na rotate4all! (PTP) - lanpan - 29-08-2020 20:44

Niestety nie mam jak kupić wyświetleń na tym buxie, chociaż rzeczywiście wygląda to zachęcająco... ;/


RE: Bux *lub coś innego - Alternatywne zarabianie na rotate4all! (PTP) - xdax1 - 30-08-2020 21:04

Jeśli ktoś nie ma na PM/Payeer mogę wymienić z Paypal w 1:1.


RE: Bux *lub coś innego - Alternatywne zarabianie na rotate4all! (PTP) - lanpan - 31-08-2020 07:35

Ja niestety nie mam payer ani PM. Mogę Ci zrobić przelew i dać linka do promowania jakby Ci sie chciało mojego u siebie umieścić Big Grin


RE: Bux *lub coś innego - Alternatywne zarabianie na rotate4all! (PTP) - xdax1 - 12-09-2020 10:24

Póki co cały czas imdbux zalicza dobrze, statystyki z poprzedniego tygodnia:
[Obrazek: TsiXGuk.png]


RE: Bux *lub coś innego - Alternatywne zarabianie na rotate4all! (PTP) - lanpan - 12-09-2020 16:52

Mam jakiś problem z rotate. Wykrywa mi, że niby używam VPN ale nie używam. Nie moge sie zalogować ani nic. Jaka może być tego przyczyna?


RE: Bux *lub coś innego - Alternatywne zarabianie na rotate4all! (PTP) - xdax1 - 12-09-2020 17:57

Coś zmieniałeś? Może jakiś dodatek do przeglądarki, program na komputerze itd. Sprawdź też na innej, czystej przeglądarce. Osobiście nigdy czegoś takiego nie miałem a jestem tam bardzo długo. Kiedyś jedynie co to próbowałem zrobić konto na vps, to wykrywało jako vpn (bo to w zasadzie identyczne działanie z IP).


RE: Bux *lub coś innego - Alternatywne zarabianie na rotate4all! (PTP) - lanpan - 12-09-2020 18:38

No właśnie nic nie robiłem. Na żadnej przeglądarce nie działa. Nawet jak wchodze na czyjś link ptp to mi pokazuje ze niby uzywam proxy.


Ogolnie to dzisiaj jak nigdy miałem więcej wejść Unknown - invalid (czyli jak się domyślam właśnie te są liczone jako proxy czy VPN) niż normalnych wejść. Troche tak jakbym nie tylko ja miał taki problem, co jednak też jest dziwne.

Troche się obawiam, że mi konto zbanują, a zadnego proxy nie uzywam ;d

No i problem się rozwiązał...

Mój router był wykrywany jako VPN.... Dziwne, że dopiero teraz... Jakby komuś się coś takiego stało to polecam podpiąć się bezpośrednio z kabla może też będziecie mieć kiedyś taki problem.


Dodatkowo jeśli chodzi o ADZBux to od kilku dni wisi mi wypłata więc nie wiem czy są dalej Legit Sad


RE: Bux *lub coś innego - Alternatywne zarabianie na rotate4all! (PTP) - xdax1 - 13-09-2020 08:16

Dzięki za info, warto wiedzieć.
Co do adzbux, tam się ponoć bardzo długo czeka na wypłatę.


RE: Bux *lub coś innego - Alternatywne zarabianie na rotate4all! (PTP) - lanpan - 13-09-2020 08:26

Ostatnio czekałem niecały tydzien a teraz juz prawie 2. I chyba mają gdzies zapisane ze w ciagu 7 dni mają niby wypłacać

Co do rotate to ciekaw jestem czy tego bana nie wylape. Napisałem do nich info czemu mogli zarejestrować takie dzialania z mojego IP, mam nadzieje ze to wystarczy. Na razie do wymiany routera sie nie loguję Big Grin