Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Było ? czy nie było - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Było ? czy nie było (/Temat-Bylo-czy-nie-bylo-159224)

Strony: 1 2


RE: Było ? czy nie było - aron-baron - 06-11-2018 11:16

Zwykła ściema jak wszystko , bardziej mi chodziło jak oni to robią że są nie do złapania a ludzie im płacą... Ja kamerki zaklejone mam od kilku lat więc zle trafił z meilem


RE: Było ? czy nie było - amidalez - 08-11-2018 08:04

Za mną chodzi pytanie, pośrednio związane z tematem: jak ktoś może wysłać maila, który przychodzi z tego samego adresu, na który dociera. Nie ma śladu w wysłanych. Jakiś bot, który tworzy aliasy?


RE: Było ? czy nie było - ravsk8 - 15-12-2018 12:08

Ja dostałem ostatnio mail że wbił na mój telefon i wszystko zapisał i nagrał co ja to nie robię Wink Typowy phishing. Też się zastanawiam, kto się na to łapie.


RE: Było ? czy nie było - rachman - 16-12-2018 01:19

(08-11-2018 08:04)amidalez napisał(a):  Za mną chodzi pytanie, pośrednio związane z tematem: jak ktoś może wysłać maila, który przychodzi z tego samego adresu, na który dociera. Nie ma śladu w wysłanych. Jakiś bot, który tworzy aliasy?
Sprawdzałeś dokładnie nagłówki? Chodzi o szczegóły a nie to co widać "gołym" okiem.


RE: Było ? czy nie było - xdax1 - 05-02-2019 17:18

(08-11-2018 08:04)amidalez napisał(a):  Za mną chodzi pytanie, pośrednio związane z tematem: jak ktoś może wysłać maila, który przychodzi z tego samego adresu, na który dociera. Nie ma śladu w wysłanych. Jakiś bot, który tworzy aliasy?

@[amidalez]

Nikt nie wszedł na Twój email. Został wysłany np. z takiej strony:
http://www.sendanonymousemail.net/

Czy inne, podobne.