Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czy mogę dać komuś redaktora w Wordpressie bez większych uprawnień? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Wordpress (/Forum-Wordpress-360)
+--- Wątek: Czy mogę dać komuś redaktora w Wordpressie bez większych uprawnień? (/Temat-Czy-moge-dac-komus-redaktora-w-Wordpressie-bez-wiekszych-uprawnien-159035)



Czy mogę dać komuś redaktora w Wordpressie bez większych uprawnień? - Soplica - 17-10-2018 21:19

Witam, czy mogę w Wordpressie dać komuś redaktora bez większych obaw, że ten usunie mi coś ze stronki?


RE: Czy mogę dać komuś redaktora w Wordpressie bez większych uprawnień? - Arczit - 18-10-2018 14:42

(17-10-2018 21:19)Soplica napisał(a):  Witam, czy mogę w Wordpressie dać komuś redaktora bez większych obaw, że ten usunie mi coś ze stronki?

Polecam użyć wtyczki odpowiadającej za nadawanie uprawnień.
Kiedyś stosowałem tą: https://wordpress.org/plugins/advanced-access-manager/


RE: Czy mogę dać komuś redaktora w Wordpressie bez większych uprawnień? - Czaq - 20-10-2018 10:29

Wgraj User role editor(jedyna aktualnie działająca) i daj redaktora który ma dostęp:
"Redaktor może dodawać, edytować i kasować wpisy, również w przypadku, kiedy nie jest ich autorem. Redaktor posiada uprawnienia moderatora komentarzy – może je zatwierdzać i kasować. Może również zarządzać kategoriami, tagami, biblioteką mediów i wszystkimi elementami na stronie związanymi z treścią.

"


RE: Czy mogę dać komuś redaktora w Wordpressie bez większych uprawnień? - Soplica - 20-10-2018 21:28

(20-10-2018 10:29)Czaq napisał(a):  Wgraj User role editor(jedyna aktualnie działająca) i daj redaktora który ma dostęp:
"Redaktor może dodawać, edytować i kasować wpisy, również w przypadku, kiedy nie jest ich autorem. Redaktor posiada uprawnienia moderatora komentarzy – może je zatwierdzać i kasować. Może również zarządzać kategoriami, tagami, biblioteką mediów i wszystkimi elementami na stronie związanymi z treścią.

"

Czyli jeśli redaktor skasuję nam nasze wpisy to jedyna nasza szansa na ich odzyskanie to backup danych?