Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Przeniesienie microsoft word na inny komputer - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Przeniesienie microsoft word na inny komputer (/Temat-Przeniesienie-microsoft-word-na-inny-komputer-159001)

Strony: 1 2


Przeniesienie microsoft word na inny komputer - Pawlak093 - 16-10-2018 16:53

Da sie przeniesc program microsoft word 2007 z jednego komputera na drugi?


RE: Przeniesienie microsoft word na inny komputer - staleczka134 - 16-10-2018 17:53

tak. instalacja na nowo.


RE: Przeniesienie microsoft word na inny komputer - Pawlak093 - 17-10-2018 09:43

Chce przeniesc a nie zainstalowac na nowo. Nie mam klucza licencyjnego


RE: Przeniesienie microsoft word na inny komputer - domi11997 - 17-10-2018 10:48

Nie da sie, tak to kazdy by sobie 'przenosil'


RE: Przeniesienie microsoft word na inny komputer - rachman - 17-10-2018 16:51

Wyciągnij klucz programami do wyciągania kluczy...


RE: Przeniesienie microsoft word na inny komputer - ziemniakburak999 - 25-10-2018 09:33

Nie da się


RE: Przeniesienie microsoft word na inny komputer - rachman - 25-10-2018 20:03

Nie da się klucza wyciągnąć? Spróbuj innego programu. Kiedyś swój zgubiłem to znalazłem kilka programów w sieci i spokojnie wyciągały klucze od Office jak i innych programów. Nie pamiętam czy z tej wersji ale nie sądzę by tak zabezpieczyli by nie dało się klucza odzyskać. To nierealne raczej.


RE: Przeniesienie microsoft word na inny komputer - Pawlak093 - 25-10-2018 20:45

Nie próbowałem, aktualnie nie mam czasu. Dam znać jak spróbuje wyciągnąć klucz


RE: Przeniesienie microsoft word na inny komputer - Pawlak093 - 17-12-2018 19:11

@[rachman] Udało się wyciągnąć klucz. Dzięki.


Nie zablokują mi tej licencji gdybym dzielił ją na 2 laptopy?


RE: Przeniesienie microsoft word na inny komputer - rachman - 18-12-2018 15:00

Fajnie że się udało. Jak masz licencję na 1 to niby to nielegalne ale czy mają możliwość sprawdzenia nie jestem pewien.
Logicznie to raczej nie mogą blokować nawet gdyby program dawał "cynk" o maszynie na danej licencji i okazałoby się że licencja używana jest na kilku maszynach - nie wiadomo która działa legalnie... Nie słyszałem by ktoś dostał bloka i musiał udowadniać że to jego dana maszyna działa legitnie a nie inna która shackowała na przykład klucz Wink