Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
10k na samochód dla podróżnika - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: 10k na samochód dla podróżnika (/Temat-10k-na-samochod-dla-podroznika-158997)

Strony: 1 2


10k na samochód dla podróżnika - jackbriggs - 16-10-2018 15:34

Wstęp

Witam. Jest to mój drugi dziennik. Zakładam go z tego względu, że mam totalnie inne cele niż kiedyś. Różne od niegdysiejszych są również umiejętności i doświadczenie w zarabianiu w sieci. Innymi słowy już wiem z czym to się je.

Na co zbieram?
Przez ostatnie miesiące niesamowicie polubiłem wszelkiej maści podróże samochodowe, piesze, rowerowe etc. Uwielbiam snuć refleksje przy malowniczym krajobrazie. W następstwie tego faktu mój wysłużony 43konny Opel Corsa przestał już wystarczać, szczególnie, że często jeżdżę off-road. Zamierzam kupić auto terenowe z napędem 4x4, które jest ekonomiczne i wytrzymałe, a także tanie w utrzymaniu. Preferuję również aby posiadało ponad 150KM. Czyli w sumie taki SUV. Na oku mam Forda Mavericka i Nissana Terrano. Najchętniej w sekwencji gaz-benzyna. Jeżeli uda mi się spełnić założenie dziennika i zakupić samochód, mam w planach mocne doinwestowanie go pod dłuższe trasy.

[Obrazek: ford-maverick.jpg]

Jakie mam doświadczenie?

Zaczynałem od buxów, skracałem, inwestowałem w HYIPY, kryptowaluty, zarabiałem na CPA, postawiłem stronę CPA, promowałem ig etc. Lecz głównie zajmowałem się sprzedażą internetową.

Na czym będe zarabiał?

Sprzedaż internetowa + CPA + recykling metali

Dlaczego założyłem dziennik?


Pomimo faktu, że lubię pracować w ciszy to pamiętam jak poprzedni dziennik mnie motywował i dawał mi rozeznanie w progresie bądź regresie. Postaram się być maksymalnie dokładny tak jak poprzednio. Wsparcie i rady osób z branży sprawia, że jest raźniej oraz można się czegoś zawsze nauczyć.

Wpis #1

Warto zaznaczyć, że pieniądze które mam na koncie bankowym stanowić będą kwotę zebraną na cel.

- Konto - 961,35 PLN

Powyższa kwota aktualizowana będzie co wpis. Tak jak napisałem we wstępnym poście będę zarabiał na sprzedaży internetowej, CPA i recyklingu. Rozwińmy więc temat.

- Jeżeli chodzi o sprzedaż mam zaplecze w postaci towaru i będę go po prostu sprzedawał. Nie ma tu żadnej filozofii.
- CPA - tu z kolei mam kilka kont na socialmediach wymagających gruntowej restrukturyzacji. Tym zajmę się w najbliższym czasie i podepnę content locker.
- Recykling metali - inaczej mówiąc złomowanie. Głównie miedź, ze względu na opłacalność. Mam kilka kilogramów.


RE: 10k na samochód dla podróżnika - Patek - 16-10-2018 15:43

życzę powodzenia i dużo wytrwałości


RE: 10k na samochód dla podróżnika - Dante_/ - 16-10-2018 15:52

Powodzenia, oby udało się Tobie uzbierać na Twoje wymarzone autko Smile


RE: 10k na samochód dla podróżnika - plrafcik - 16-10-2018 18:56

Będę obserwował, bo fajny dziennik się zapowiada Smile


RE: 10k na samochód dla podróżnika - Olszi - 16-10-2018 18:58

Ciekawie się zapowiada. Napisz coś więcej o planowanych wyprawach. Brałeś pod uwagę opcję mini kampera? Np. Volkswagen T4 i przystosować go na wyprawy. Tyle, że wtedy Offroad raczej odpada Big Grin


RE: 10k na samochód dla podróżnika - EfectiveWork - 16-10-2018 19:50

Konkretne plany Smile Czekam na dalszy rozwój Twoich działań Smile


RE: 10k na samochód dla podróżnika - Artinesse - 16-10-2018 21:10

Życzę dużych zarobków i spełnienia swojego celu! Smile


RE: 10k na samochód dla podróżnika - wrzochal11 - 16-10-2018 21:44

Recykling metali? Ale to, że jak. Przez Internet? Pewnie w realnym świecie Smile
Chociaż kiedyś byli już tacy jedni co rzekomo inwestowali pieniądze w recykling śmieci i zbierali kase od ludzi, dziś już ich nie ma Smile
Powodzenia życzę!


RE: 10k na samochód dla podróżnika - jackbriggs - 17-10-2018 13:47

Wpis #2

Witam ponownie. Jestem ogromnie zaskoczony tak dużym odzewem z Waszej strony. Jest to niezwykle motywujące i świadczy o tym, że nie mam miejsca na odwrót. Po trupach do celu. Odpowiadając na pytanie Olszi - brałem pod uwagę kupno kampera z tym, że po pierwsze znacznie więcej by palił, po drugie byłby znacznie mniej mobilny na czym to szalenie mi zależy i po trzecie zbyt wolny, zawsze fajnie jest przycisnąć trochę na gaz oczywiście w ramach rozsądku. Odpowiadając na pytanie wrzochala11 - recykling w realu, odzysk metali i elementów elektronicznych. Pewnie chciałeś nawiązać do Recyclixa - spokojnie, od HYIPÓW trzymam się z daleka.

- Konto - 561,35 PLN (-400,00 PLN)

Jak widać na powyższym stanie konta, wczoraj ubyło z niego 400 PLN. Pieniądze te zostały przeznaczone na zakup towaru, którego ROI powinno być dosyć duże. Tak więc planuje obrócić tą kwotę i w najbliższym czasie i dobić do 1200 PLN na koncie. Potencjalni klienci jawią się już na horyzoncie. Co do pozostałych sposobów zarobku w CPA nic nie ruszyło, a do recyklingu zaraz się zbieram.

Pozdrawiam.


RE: 10k na samochód dla podróżnika - Olszi - 17-10-2018 16:49

To może Łada Niva w gazie? Big Grin Części z tego co się orientuje tanie jak barszcz.