Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
App Flame - szybkie 2zł - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+---- Dział: Zarabianie na Telefonie (/Forum-Zarabianie-na-Telefonie-446)
+---- Wątek: App Flame - szybkie 2zł (/Temat-App-Flame-szybkie-2zl-158977)



App Flame - szybkie 2zł - MiKrY - 15-10-2018 17:05

Witam.
Aplikacja działa tak samo ja ta, którą opisałem w tym temacie, jedyną różnicą jest inna oprawa graficzna
Na samym początku kilka pytań wraz z odpowiedziami:

1. Jak zarabiamy?
Zarabianie polega na pobraniu gry poprzez aplikację App Flame oraz odpaleniu jej
na jakiś czas.
2. Czego potrzebujemy?
Będzie nam potrzebne urządzenie z androidem (telefon, tablet). Dobrze, aby
urządzenie posiadało możliwość stworzenia osobnego, czystego profilu dla innego
użytkownika (w przypadku Xiaomi nazywa się to "Druga przestrzeń", natomiast w
czystym androidzie 7.0 są to "Profile". Nie wiem, czy każde urządzenie ma taką
opcję), konta PayPal (w późniejszej części poradnika wytłumaczenie dlaczego
napisałem KONTA), internet mobilny.

A teraz przejdźmy do poradnika:

Zaczynamy od założenia konta email (może być to, którego używacie).
Następnie pobieramy aplikację App Flame z mojego linku (darmowe 4444coins)
Ref: https://r.appflame-app.com/campaign/affiliate/7b93f19bcf3249a0adf48875970dde7a?channel=
Czysty link: https://play.google.com/store/apps/details?id=online.appflame.app
Po pobraniu aplikacji uruchamiamy ją i rejestrujemy się używając konta email założonego wcześniej.
Przechodzimy proces rejestracji (nie będę go opisywał, ponieważ jest banalny)
Po założeniu konta zostaniemy przekierowani na stronę główną aplikacji:
Teraz pobieramy grę/aplikację polecaną przez App Flame.
Po pobraniu sponsorowanej aplikacji wracamy do App Flame.
Wchodzimy w zakładkę "Moje aplikacje", znajdującą się w wysuwanym panelu, gdzie są pokazane nasze apki dzięki którym zdobędziemy coinsy.

Po uzbieraniu odpowiedniej ilości coinsów możemy zlecić wypłatę. Aby to zrobić przesuwamy palcem od lewej strony do prawej aby wysunąc panel boczny, przechodzimy w zakładkę "Wypłaty", wybieramy "PayPal", klikamy w interesującą nas kwotę, podajemy adres PayPal i oczekujemy na wypłatę.

A teraz - po co nam opcja utworzenia kolejnego profilu w telefonie/tablecie, internet mobilny, konta PayPal?
Chcąc wyciągać te 2zł co 10 minut musimy założyć w telefonie nowy profil/otworzyć drugą przestrzeń (App Flame nie wykryje wtedy, że mamy już założone konto w ich aplikacji). Postępujemy tak jak opisałem to wyżej tj. pobranie App Flame, rejestracja itd.
Teraz najważniejsza część. App Flame nie zezwala na wypłacanie pieniędzy z różnych kont w ich aplikacji na jedno konto PayPal, dodanie kolejnych adresów email również nie pomaga, więc musimy stworzyć nowe konto PayPal. W tym celu uruchamiamy internet mobilny (chodzi o to, aby IP było inne niż przy naszym głównym koncie), przechodzimy do przeglądarki, wchodzimy na paypal.com i rejestrujemy konto z fake danymi (numer telefonu może być np. 111222333). Teraz, gdy uzbieramy już coinsy na drugim koncie na kolejną wypłatę podajemy adres PayPal konta, które właśnie założyliśmy. Po otrzymaniu pieniędzy od App Flame wysyłamy je na nasze główne konto PayPal, po czym możemy (nie jest to obowiązkowe) zamknąć poboczne konto PayPal.
Aby wyciągać kolejne 2zł musicie powtarzać te kroki.

Mam nadzieję, że wszystko jasno opisałem. Jeżeli będziecie mieć jakieś problemy - piszcie niżej, chętnie pomogę.
Screen z dowodem wypłaty dodam jak zlecę wypłatę i otrzymam pieniądze.


RE: App Flame - szybkie 2zł - MistGun - 15-10-2018 17:15

Tylko na tamtej ten sposób działał chwilę :v
+Właśnie zainstalowałem żeby chociaż te 2 zł odebrać, i nie ma żadnej gry XD


RE: App Flame - szybkie 2zł - MiKrY - 15-10-2018 17:26

(15-10-2018 17:15)MistGun napisał(a):  Tylko na tamtej ten sposób działał chwilę :v
+Właśnie zainstalowałem żeby chociaż te 2 zł odebrać, i nie ma żadnej gry XD

a takie pytanie, zarejestrowałeś się z reflinku czy czystego linku?


RE: App Flame - szybkie 2zł - Oski001 - 15-10-2018 19:11

(15-10-2018 17:15)MistGun napisał(a):  Tylko na tamtej ten sposób działał chwilę :v
+Właśnie zainstalowałem żeby chociaż te 2 zł odebrać, i nie ma żadnej gry XD
Ja mam tak samo na wszystkich trzech: appflame (ref), fitplay (ref) i na applike. Zero aplikacji, a jak się pojawią to tylko "świetnie płatne" (3 gwiazdki i pierdylion min aby wypłacić chociaż te 2zł).

Może to wina "starego" androida 6.0.1?


RE: App Flame - szybkie 2zł - dawid813 - 15-10-2018 20:51

Wypłaciłem 2 zł na paypal dostałem 0,01 euro beka


RE: App Flame - szybkie 2zł - MiKrY - 15-10-2018 21:12

(15-10-2018 20:51)dawid813 napisał(a):  Wypłaciłem 2 zł na paypal dostałem 0,01 euro beka

Gdybyś czytał komunikaty to wszystko byś wiedział. 0.01€ wysyłają aby zweryfikować konto PP, reszte dosylają za jakiś czas.


RE: App Flame - szybkie 2zł - MiKrY - 16-10-2018 16:38

Wypłata zlecona wczoraj ok. 22.
[Obrazek: Screenshot-2018-10-16-17-34-15-455-com-p...mobile.png]