Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Strona dla kominiarza - czy warto? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Zarabianie na WWW - dyskusje, pytania i odpowiedzi (/Forum-Zarabianie-na-WWW-dyskusje-pytania-i-odpowiedzi-202)
+--- Wątek: Strona dla kominiarza - czy warto? (/Temat-Strona-dla-kominiarza-czy-warto-158885)



Strona dla kominiarza - czy warto? - kominiarz001 - 11-10-2018 17:00

Cześć. Od dłuższego czasu dorabiam sobie jako kominiarz, ponieważ mój wujek prowadzi firmę oferującą usługi kominiarskie i jestem pomocnikiem. Kiedyś robiłem strony na darmowych platformach typu blogspot i wordpress i zastanawiam się czy nie wykorzystać tego i czy nie stworzyć strony a'la wizytówkę firmy. Co o tym myślicie? Chodzi tylko i wyłącznie o to aby pozyskiwać nowych klientów z google. Tylko nie wiem czy jest sens i czy praca nie pójdzie na marne. Trochę czytałem w ostatnim czasie i trzeba by jeszcze taką stronę wypozycjonować. Co o tym myślicie? Będę wdzięczny za opinie i ewentualne wskazówki


RE: Strona dla kominiarza - czy warto? - EfectiveWork - 11-10-2018 17:51

Jak sam napisałeś wszystko zależy od promocji tego serwisu. Bo aby ludzie byli zainteresowani ofertą muszą do niej dotrzeć. Koniecznie musisz przemyśleć strategię reklamową tego serwisu. Samo postawienie serwisu i odpicowanie Ci go nic Ci nie da.


RE: Strona dla kominiarza - czy warto? - rasiak221 - 11-10-2018 18:12

ja przy nowych pomyslach zawsze wychodze z jednego założenia - nie spróbujesz to sie nie dowiesz Smile raz na plus raz na minus.
a co do tematu sprawdz ile wyszukiwan przy frazie kominiarz - (twoja miejsocwosc )
jak nie ma zbytniej konkurencji to wedlug mnie smialo, po postawieniu strony zawsze to pasywne pozyskiwanie klientow Smile


RE: Strona dla kominiarza - czy warto? - rachman - 11-10-2018 18:15

Nastaw się na ogon z miastem np. "Usługi kominiarskie Poznań" itp. Bo nikt z drugiego końca PL nie skorzysta raz, a dwa łatwiej pozycjonować bo konkurencja mniejsza.
Zrób ładną www wizytówkę i łatwą nazwę. Raz że nowi wpadną to klientom których odwiedzisz możesz wizytówkę/ulotkę zostawić. Komuś zginie to choć adres lub nazwę zapamięta i wyszuka łatwiej? Nr tel raczej nie zapamięta chyba że wpisze w fona. Ja dentystki nie pamietam ani nr tel ani strony a zawsze ją znajdę po chwytliwej nazwie w sieci Wink
Potrafisz to koszty zerowe. Powoli coś skleć i powoli linkuj. Nie wypali to się nauczysz czegoś.