Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Otwórz własny sklep bez inwestowania. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Otwórz własny sklep bez inwestowania. (/Temat-Otworz-wlasny-sklep-bez-inwestowania-158806)

Strony: 1 2


Otwórz własny sklep bez inwestowania. - zila - 07-10-2018 18:24

Jedyne co musisz kupić to hosting i domena - wydatek nie przekroczy 100zł.

Wygląda to tak:
- Importujesz produkty do swojego sklepu - ustalasz ceny.
- Klient dokonuje u Ciebie zakup
- Ty dokonujesz zakupu w hurtowni
- Hurtownia wysyła produkt do Ciebie lub do Twojego Klienta (Jak Ci wygodniej)

Pewnie nie wiesz, że bardzo dużo sklepów internetowych tak działa.
- Może nawet dokonywałeś/aś tam zakup.

Projekt, który chcę Ci dziś przedstawić to nowość - a Ty nic nie musisz płacić!
Chcesz wiedzieć więcej?
https://zarabiaj-z-nami.pl/artykuly/kategorie/wlasny-biznes/sklepy-i-hurtownie/wlasny-sklep-internetowy-bez-inwestowania

Zapisując się na szkolenie dowiesz się między innymi jak:
1. znaleźć hurtownie z towarem który chcesz sprzedawać
2. zaimportować produkty do własnego sklepu
3. zacząć zarabiać na swoim sklepie.
I to wszystko nic Cię nie kosztuje.


RE: Otwórz własny sklep bez inwestowania. - kniew - 07-10-2018 20:06

Genialne! Jak na to wpadłeś? Big Grin


RE: Otwórz własny sklep bez inwestowania. - Bartezx1997 - 07-10-2018 20:45

"I to wszystko nic Cię nie kosztuje."

Hosting, domena, czas poświęcony na konfigurację sklepu, promocja, seo, copywriting (opisy produktów), reklama, Zusy nie zusy, cła, + na dropie tłumaczenia dlaczego opóźnienie w wysyłce.

Ja rozumiem, że to jest szeptanka, ale bez takich obietnic proszę Wink


RE: Otwórz własny sklep bez inwestowania. - kniew - 07-10-2018 20:51

I do tego zwroty które trzeba brać na siebie.

No ale przecież BEZ INWESTOWANIA Smile


RE: Otwórz własny sklep bez inwestowania. - zila - 07-10-2018 21:30

(07-10-2018 20:45)Bartezx1997 napisał(a):  Hosting, domena, czas poświęcony na konfigurację sklepu, promocja, seo, copywriting (opisy produktów), reklama, Zusy nie zusy, cła, + na dropie tłumaczenia dlaczego opóźnienie w wysyłce.

Chyba nie przeczytałeś co napisałem...
(przeczytaj kilka razy pierwsze zdanie)
Na początek nie musisz mieć super drogiego hostingu, wystarczy tani stabilny.

Gdzie ja napisałem, że to są hurtownie zagraniczne?

Jedynie czas na konfigurację i promocję (niekoniecznie płatną) trzeba przeznaczyć, ale to jak ze wszystkim - za nic nie robienie kasy nie ma.


(07-10-2018 20:51)kniew napisał(a):  I do tego zwroty które trzeba brać na siebie.

Co za różnica, czy posiadasz produkt na stanie, czy w hurtowni, tak czy inaczej odpowiadasz za zwroty.

Kto myśli o założeniu sklepu z pewnością zdaje sobie sprawę, że jest to praca, a nie zabawa.


RE: Otwórz własny sklep bez inwestowania. - rachman - 07-10-2018 21:49

Czyli sklep ktoś mi da za free lub skonfiguruje API czy co tam trzeba, napisze prawilny regulamin, politykę prywatności, wyjaśni ten cały burdel z RODO bym urobku nie stracił nie dopełniając jakiejś głupoty, powie jak się rozliczać bym nie wydawał na księgową itd.?
Nie żebym czepiał się specjalnie ale jak jedynym wydatkiem miałby być hosting+domena to musiałbym malutko zarabiać żeby nie musieć rejestrować działalności a kwestia posiadania sklepu w postaci www ma swoje obowiązki których nie da się dobrze free szablonami (chodzi mi o zapisy regulaminowe, podawanie wymaganych danych itd.) obskoczyć... Masz sklep to musisz zachować pewne kwestie - których nie musisz jak handlujesz na olx czy fejsie itd.
Za dużo tu niejasności i pytań Undecided Możesz coś więcej opisać?


RE: Otwórz własny sklep bez inwestowania. - Dante_/ - 07-10-2018 22:31

Ogólnie to ten poradnik wygląda mi na stworzenie "sklepu", tj. postawienie strony z koszykiem i tyle, resztę trzeba robić ręcznie.

@Edit
Ogólnie zamiast takiego słabego drop-shipping'u wolałbym po prostu skorzystać z programów partnerskich jakichś aliexpress'ów albo innych chińczyków.


RE: Otwórz własny sklep bez inwestowania. - rachman - 08-10-2018 01:56

No to takie coś to byłoby jak zwykłe podpięcie bazy poprzez API czy pliku XML z ofertą sieci afiliacyjnych czy poszczególnych sklepów tylko że tu z hurtownią pracujesz i musisz obskoczyć wiele spraw do tego typu zwroty, regulamin na tip-top, regon, rodo itd. itd.

Może i ta wiedza nie kosztuje ale jest totalnie niekomletna prawdopodobnie bo sugerowanie że założenie sklep to pryszcz (a to są też obowiązki i koszty a nie założysz i zarabiasz) i to bezkosztowy to Sex ...

Albo naganianie by nałapać ludzi z refów albo opis tak niekompletny że...

Tak w ogóle to podaje się link czysty i ref jak już a nie link swojej strony na której się daje wyłącznie refy i prawie nic nie wyjaśniający pseudo opis..........


RE: Otwórz własny sklep bez inwestowania. - zila - 08-10-2018 21:25

Szczegółowe kwestie będą omawiane na webinarze za tydzień 15 paź.


RE: Otwórz własny sklep bez inwestowania. - rachman - 08-10-2018 21:41

Wali mnie webinar - dział to dyskusje... po co zamieszczasz coś o czym nawet nie da się dyskutować facepalm